FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS • Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
A tavaszi szezonban negyedszer lépett pályára hazai környezetben a gödöllői legénység, amely a korábbi három találkozón megszerezhető kilenc pontból csupán négyet (egy-egy-egy győzelem, döntetlen és vereség) tudott bezsebelni a Táncsics Mihály úti Szűcs Lajos sportcentrumban. A tabella utolsó helyén álló váciak ellen – nincs mit szépíteni a dolgot – „kötelező” volt (lett volna) a statisztikai mutató javítása.
Ehhez képest a gyakorlatban teljesen másképp alakult az akár kínos jelzővel is illethető helyzet. Olyannyira, hogy az első negyedóra végén, Geschitz Áron révén fejjel szerzett vezetést a Vác, amely kis híján három ponttal távozott Gödöllőről. Hogy ez nem így történt, arról a 82. percben Barabás Ádám gondoskodott, miután egy-egyre módosította az eredményt, ami a lefújásig nem változott.
Pest vármegyei I. osztályú bajnokság, 22. forduló: Gödöllői SK – Vác VLSE1-1 (0-1) Gödöllői gólszerző: Barabás Ádám. A Gödöllői SK csapata 42 ponttal, 46-16-os gólkülönbséggel a tabella 3. helyén áll a Pest vármegyei I. osztályú bajnokságban. Következik: Fémalk-Dunavarsány – Gödöllői SK április 8., szombat 16 óra.