Az agglomerációs ingatlanpiac kiemelt figyelmet kapott 2025-ben, és Gödöllő különösen népszerű maradt. A város vonzerejét részben a kiváló infrastruktúra, részben a kedvező árviszonyok táplálják, így nem meglepő, hogy egyre többen keresnek eladó otthont errefelé.
A tanévvel együtt elstartolt az Aktív Magyarország által indított ÉLD+ Élménysport Diákoknak program, ami 17 különböző mozgásforma kipróbálását biztosítja ingyenesen óvodai és iskolai csoportok számára. Köztük gödöllőiekre is.
Kigyulladt egy tizenöt négyzetméteres faház július 22-én, a délutáni órákban Gödöllőn, a Röges utcában. A tűzoltók kiérkezésekor az épület már teljes egészében égett, a tűz átterjedt a körülötte lévő száraz növényzetre is. A lángokat a gödöllői hivatásos tűzoltók eloltották, majd átvizsgálták a leégett faházat, illetve annak környezetét – közölte szerkesztőségünkkel Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője. Fotó: PMKI Gödöllő HTP