A gödöllői képviselőtestület tagjai a május 22-én lezajlott tanácskozásukon vitatták meg a település előző évi gazdálkodásáról szóló beszámolót. A várost irányító grémium május 11 igen szavazattal (lokálpatrióta klubos képviselők és Kovács Barnabás – TEVE Egyesület) és 3 tartózkodással (GDL Pelikános képviselők) elfogadta azt a határozati javaslatot, amit Gödöllő 2024. évi zárszámadásával kapcsolatosan a döntés-előkészítők megfogalmaztak.
Akárcsak tavaly, idén is májusban érkezett el az a pillanat, amikor a várost irányító grémium tagjai megismerhették a Gödöllő Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság egy évvel korábban végzett tűzvédelmi tevékenységéről szóló beszámolót, amit május 22-én Szigeti Róbert tűzoltó alezredes, gödöllői tűzoltóparancsnok és Kristóf Sándor tűzoltó alezredes, a helyi katasztrófavédelmi kirendeltség vezetője terjesztett a városatyák elé.
Szeptember 28-án, a délutáni órákban két, jelentősebb közúti balesetnél akadt munkájuk a gödöllői hivatásos tűzoltóknak, akik mindkét kivonulásuk során áramtalanították és átvizsgálták a járműveket, majd biztosították a helyszínt.
Csámpai Attila arról tájékoztatta hírportálunkat, hogy árokba borult egy személygépkocsi Isaszeg közelében. A gépkocsiban egy ember utazott, aki önerejéből elhagyta az autót.
A Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hozzátette: két személygépkocsi ütközött össze a 3-as főút 25-ös kilométerénél, Gödöllő közelében, a mogyoródi elágazásnál. Fotók: PMKI Gödöllő HTP