Egyhangú döntéssel fogadta el a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szenátusa és a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetemért Alapítvány kuratóriuma dr. Gyuricza Csaba (agrármérnök, egyetemi tanár, az MTA doktora, a magyar mezőgazdaság és agrár-felsőoktatás elismert professzora) rektori pályázatát szeptember 5-én. A szenátusi ülésen a MATE rektora ismertette az elmúlt közel 5 év eredményeit, valamint vázolta a következő 5 éves ciklusra tervezett célkitűzéseit.
Az agglomerációs ingatlanpiac kiemelt figyelmet kapott 2025-ben, és Gödöllő különösen népszerű maradt. A város vonzerejét részben a kiváló infrastruktúra, részben a kedvező árviszonyok táplálják, így nem meglepő, hogy egyre többen keresnek eladó otthont errefelé.
Tehetség, erkölcs, siker! E három fogalom összeforrott a 2021-ben alakult gödöllői Grassalkovich Üzleti Klub (GRÜK) által vallott értékekkel, ami az emberi és üzleti kapcsolatok fejlesztését tekinti legfőbb céljának – mondta Személyi László elnök a klub által alapított díj szeptember 11-i ünnepélyes átadóján, amit a Gödöllői Királyi Kastélyban tartottak.
A rájátszásban eddig veretlen gödöllőiek újabb sikerük esetén bízhattak abban, hogy fellépnek a képzeletbeli dobogóra. Ehhez csak látszólag ígérkezett könnyű ellenfélnek a lovasparki társulat. Hazai szemszögből nézve, minden szépen indult, az első és a második félidőt egyaránt góllal kezdte Baranyai Pál csapata. Ezt követően azonban egy percen belül egyenlítettek a látogatók, akik – miután a gödöllői legények sorra puskázták el gólszerzési lehetőségeiket – a győztes találatot is megszerezték.
NB II., Keleti-csoport, rájátszás az 1-6. helyekért 3. forduló: MAG-LOG Team CFT Gödöllő – Kincsem Lovaspark SE 2-3 (1-0) Gödöllői gólszerzők: Molnár Márton, Varsányi Botond A MAG-LOG Gödöllő csapata 6 ponttal, 14-11-es gólkülönbséggel a 4. helyen áll a felsőházi rájátszás tabelláján.