Április 12-én eldőlt, hogy 16 év kormányzás után nem a Fidesz-KDNP vezetheti az országot a következő években. A parlamenti képviselőválasztás eredménye nem csak országosan, hanem a gödöllői központú, Pest vármegye 6-os számú választókerületben is kedvezőtlenül alakult a kormánypártok számára. Hankó Balázs választókerületi elnökként, illetve kulturális és innovációs miniszterként vágott neki a kampánynak: Összetartó közösséget építünk! szlogenje azonban csak a 32,76 százalékos támogatással egyenértékű második helyre volt elegendő. Bő két hetet vártunk, hogy értékeljük a helyzetet és beszéljünk a jövőről is.
Mindkét gödöllői csapatot idegenbe szólította a sorsolás az aktuális fordulóban. A látszólag könnyebb helyzetben az utóbbi mérkőzésein egyre jobb teljesítményt nyújtó MAG-LOG volt, míg a helyi egyetem sereghajtó formációja egy másik felsőoktatási intézmény utolsó előtti helyen álló csapatával játszott alsóházi rangadót. Nos, február első hétfője fekete napként vonul be a gödöllői futsal-csapatok életébe, miután a vezető gólja után igencsak enerváltan játszó MAG-LOG egy nyolcasba, a FISE-SZIE együttese pedig egy ötösbe szaladt bele, miközben mindkét gárda csupán három találatra volt képes.
NB II., Keleti-csoport, 19. forduló: Kazincbarcikai Ördögök SE – MAG-LOG Team CFT Gödöllő 8-3 (2-1) Gödöllői gólszerzők: Szente Tamás, Annus Árpád, Gruber Bálint. A MAG-LOG Gödöllő csapata 27 ponttal, 80-76-os gólkülönbséggel a 4. helyen áll a csoportban.
Miskolci Egyetemi AFC – Főnix ISE-SZIE 5-3 (1-1) Gödöllői gólok: Csajbók Árpád és 2 öngól. A Főnix ISE együttese 0 ponttal, 44-135-ös gólkülönbséggel a 10. helyet foglalja el a csoport táblázatán.