Idén március utolsó csütörtökjén került terítékre a Dózsa György úton található Gödöllői Városi Könyvtár és Információs Központ (GVKIK), illetve a Hamvay-kúria épületében felkereshető Gödöllői Városi Múzeum előző évi tevékenységéről szóló beszámoló, valamint az önkormányzati fenntartású közművelődési intézmény aktuális, jelen esetben a 2026-os esztendőre vonatkozó munkaterve is.
Két balesetben, csaknem egy időben és egy helyen három-három autó ütközött össze az M3-as autópályán június 20-án, délelőtti órákban Gödöllő térségében, a környéken több kilométeres a torlódás - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) a honlapján.
Az MTI által kiadott közlemény szerint az egyik baleset a sztráda 29-es kilométerénél történt: a Budapest felé vezető oldalon, az M31-es autópálya csomópontja előtt két kilométerrel ütközött három személyautó. Néhány méterre onnan, ugyancsak a főváros felé vezető oldalon három másik jármű is karambolozott, két személyautó és egy kisteherautó rohant egymásba. A balesetben megsérült embereket a mentők vizsgálják. A helyszínelés és a műszaki mentés idején a leállósávban halad a forgalom.