November 30-án, vasárnap megkezdődik az adventi időszak, meggyújtjuk az első gyertyát az adventi koszorún. Ilyenkor harminchárom százalékkal több lakástűzhöz riasztják a katasztrófavédelem tűzoltóegységeit, mint máskor. Egy átlagos napon 18 otthon gyullad ki, advent idején ez a szám megemelkedik, akár óránként kigyulladhat egy lakóház – olvasható a Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.
Az elvileg esélyesebb Szentendréhez látogatott a GEAC-SZIE társulata, amelynek jól jött volna legalább egy pont a Duna-parti városban. A vezetést ugyan a vizitálók szerezték meg, ám erre három találattal válaszoltak a vendéglátók, így a 91. percben elért második gödöllői gól már csak szépségtapasznak bizonyult.
Pest megyei II. osztályú bajnokság, Közép-csoport, 26. forduló: Szentendre VSE – Gödöllői EAC-SZIE 3-2 (1-1) Gödöllői góllövők: Kapdebo Lóránd, Angyal Zoltán. A GEAC-SZIE csapata – 1 büntető pont levonása miatt – 28 ponttal, 56-68-as gólkülönbséggel a csoport táblázatának 11. helyezettje.