FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS • Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
Fontos meccset játszott a gödöllői csapat a bajnoki idény 23. fordulójának záró ütközetén. Tette ezt annak tudatában, hogy győzelme esetén Baranyai Pál együttese – jobb gólkülönbségének köszönhetően – megelőzi a tabellán a vendég szegedieket (is). Végül, ha kissé nyögvenyelősen, de összejött a hazai siker. Ami góljaik számát illeti, a házigazdák – elsősorban Magyar Zsolt mesterhármasának köszönhetően – már az első játékrészben ellőtték a puskaporukat, ezáltal akadt izgulnivalójuk, hogy maguknál tartsák a három bajnoki pontot. A térfélcseréig kicsikart háromgólos előnyből a végső dudaszóig egyet sikerült megőrizni, így a MAG-LOG az ötödik helyre ugrott előre a csoport táblázatán.
NB II., Keleti-csoport, 23. forduló: MAG-LOG Team CFT Gödöllő – Szegedi Tudományegyetem EHÖK SE 4-3 (4-1) Gödöllői góllövők: Magyar Zsolt (3), Bencsik Roland. A MAG-LOG Gödöllő csapata 41 ponttal, 147-100-as gólkülönbséggel az 5. helyen áll a csoport tabelláján.