Az agglomerációs ingatlanpiac kiemelt figyelmet kapott 2025-ben, és Gödöllő különösen népszerű maradt. A város vonzerejét részben a kiváló infrastruktúra, részben a kedvező árviszonyok táplálják, így nem meglepő, hogy egyre többen keresnek eladó otthont errefelé.
A tanévvel együtt elstartolt az Aktív Magyarország által indított ÉLD+ Élménysport Diákoknak program, ami 17 különböző mozgásforma kipróbálását biztosítja ingyenesen óvodai és iskolai csoportok számára. Köztük gödöllőiekre is.
Rossz híreket közölt a blikk.hu Verebes József labdarúgó mesteredzőről. A Mágus becenévre hallgató magyarországi trénerlegenda egészségi állapota megromlott. A 75 életévében járó, klubcsapataival és a válogatottal számos sikert elért szakember 2000 tavaszán néhány hónapig irányította a Gödöllői SK – akkor NB II-es – focialakulatának munkáját. Bizonyára sokan emlékeznek arra, hogy Verebes József soha nem ült a gödöllői kispadon, derékfájdalmai miatt a mérkőzéseket és az edzéseket is a kispad mellől, egy fehér műanyag székből vezényelte. Jobbulást, Mester.