A gödöllői képviselőtestület tagjai a május 22-én lezajlott tanácskozásukon vitatták meg a település előző évi gazdálkodásáról szóló beszámolót. A várost irányító grémium május 11 igen szavazattal (lokálpatrióta klubos képviselők és Kovács Barnabás – TEVE Egyesület) és 3 tartózkodással (GDL Pelikános képviselők) elfogadta azt a határozati javaslatot, amit Gödöllő 2024. évi zárszámadásával kapcsolatosan a döntés-előkészítők megfogalmaztak.
Akárcsak tavaly, idén is májusban érkezett el az a pillanat, amikor a várost irányító grémium tagjai megismerhették a Gödöllő Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság egy évvel korábban végzett tűzvédelmi tevékenységéről szóló beszámolót, amit május 22-én Szigeti Róbert tűzoltó alezredes, gödöllői tűzoltóparancsnok és Kristóf Sándor tűzoltó alezredes, a helyi katasztrófavédelmi kirendeltség vezetője terjesztett a városatyák elé.
Pest megyei II. osztályú bajnokság, Északi-csoport, 4. forduló: Gödöllői EAC – Valkó KSK 0-1 (0-1)
Két elhalasztott mérkőzés és egy szabadnapos forduló után, a Gödöllői EAC csapata beszállt a bajnoki küzdelmekbe. Első riválisként az egyetemi formáció azzal a Valkóval játszott, amely eddig csak vendégként lépett pályára, és három kiadós zakóba futott bele (Iklad ellen 1-7, Aszód ellen 1-6, Isaszeg ellen 2-5).
Látszólag tehát nem várt bonyolult feladat Sztriskó István alakulatára a sereghajtó ellen. A temérdek helyzetet elpuskázó egyetemi tizenegy a 10. percben került hátrányba, majd a folytatásban képtelen volt feltörni a hatékonyan védekező vendégek védelmét, ezáltal a találkozó lefújásakor nem várt vereséggel kellett szembesülnie.
Egy mérkőzés alapján Gödöllői EAC együttese 0 ponttal, 0-1-es gólkülönbséggel a 15. helyen áll a csoport tabelláján.