A gödöllői képviselőtestület tagjai a május 22-én lezajlott tanácskozásukon vitatták meg a település előző évi gazdálkodásáról szóló beszámolót. A várost irányító grémium május 11 igen szavazattal (lokálpatrióta klubos képviselők és Kovács Barnabás – TEVE Egyesület) és 3 tartózkodással (GDL Pelikános képviselők) elfogadta azt a határozati javaslatot, amit Gödöllő 2024. évi zárszámadásával kapcsolatosan a döntés-előkészítők megfogalmaztak.
Akárcsak tavaly, idén is májusban érkezett el az a pillanat, amikor a várost irányító grémium tagjai megismerhették a Gödöllő Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság egy évvel korábban végzett tűzvédelmi tevékenységéről szóló beszámolót, amit május 22-én Szigeti Róbert tűzoltó alezredes, gödöllői tűzoltóparancsnok és Kristóf Sándor tűzoltó alezredes, a helyi katasztrófavédelmi kirendeltség vezetője terjesztett a városatyák elé.
Szeptember 19-én, csütörtökön 18 órakor Vidi Rita motivációs tréner tart előadást a Lehet Más a Politika gödöllői irodájában (Dózsa György út 18. I. emelet, postával szemben). Téma: Sikeres nők. Szépek és okosak.
Az előadóról feltétlenül illik megemlíteni, hogy hozzá kötődik a hősnők.hu internetes blog, könyveket írt, tanfolyamokat szervez. Mindezt kezdte úgy, hogy egyedül nevelte gyermekét és mindennapi pénzügyi gondokkal küszködött. Mégsem hagyta magát felőrölni a szürke hétköznapok által, hanem gondolkozott, próbálkozott, igyekezett és ma már elismert tréner. Magáról ezt tartja: gondolkodásmód szakértő vagyok, és az a legfőbb küldetésem, hogy rendet tegyek a fejekben, harcoljak a butaság és a rosszul informáltság ellen. Fotó forrása: facebook