Találatok száma: 82

Oldalak: 1 2 3
  1. Atlétika: a világ idei legjobb U20-as hétpróba-eredményét érte el Kriszt Saci
    2024-04-29 10:11:45
    A gödöllői egyetemi klub versenyzője az olaszországi Brescia városában 5.722 ponttal a 11. lett a rangos nemzetközi mezőnyben
  2. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  3. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  4. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  5. Cselgáncs: parádés gödöllői évkezdet Újpesten
    2024-01-22 18:07:11
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a Diák B korosztály mezőnyében jeleskedtek a január végi budapesti rangsorversenyen
  6. Gödöllői lány lett a Pest Vármegye Szépe első udvarhölgye
    2024-01-14 16:51:19
    A városunkban nevelkedett Bor Janka ezzel a teljesítménnyel a második lett a 14 szépséget felvonultató mezőnyben
  7. Röplabda NB I. Liga: három szettben kapitulált a Kispest Gödöllőn
    2024-01-13 18:09:40
    Szalay Attila együttese gond nélkül nyerte az új esztendő első tétmeccsét, amivel megszilárdította helyét a tabella élmezőnyében
  8. Sportlövő vb: értékes helyezések jutottak a bivalyerős mezőnyben a gödöllői Mészáros Eszternek
    2023-08-21 15:13:42
    A MATE-GEAC versenyzője nem jutott közel az olimpiai kvótaszerzéshez, de a világranglistán elfoglalt pozíciója ebből a szempontból kecsegtető
  9. Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!
    2023-07-27 19:01:30
    A MATE-Gödöllői EAC tehetsége hétpróbában utasította maga mögé a mezőnyt, és 5.830 ponttal új korosztályos magyar csúcsot ért el
  10. Sportlövészet: így céloztak a gödöllői lányok a bakui világkupán
    2023-05-12 17:40:32
    A MATE-GEAC kötelékéből hárman is rajthoz állhattak az azeri fővárosban, a légpuskások rendkívül népes mezőnyében
  11. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  12. Atlétika: gödöllői medáliák a veszprémi téli dobóbajnokságon
    2023-03-06 11:29:13
    Krakóczki Bence két számban is második lett a serdülők mezőnyében, Eszenyi Napsugár idei legjobbjával lett ezüstérmes a felnőtt gerelyesek versenyében
  13. Vívó ob: egyéniben arany-, csapatban ezüstérmet nyert Gémesi Csanád
    2022-12-18 15:41:34
    Gödöllő olimpiai bronzérmes kardozója történelmi sikert jegyzett bravúros diadalával, amit hatalmas fordítással ért el
  14. Röplabda NB I. Liga: nem volt ellenszerük a debrecenieknek a gödöllői hatossal szemben
    2022-12-17 19:08:56
    Sorrendben harmadszor nyert Szalay Attila együttese a bajnokságban, amivel a tabella középmezőnyébe navigálta magát
  15. Juniorbajnoki ezüstérmet szerzett a gödöllői thai-boxos lány
    2022-10-31 17:28:05
    Kőcs Nikoletta a 67-71 kilogrammosok mezőnyében jutott el a döntőig, ahol alulmaradt válogatott kerettag riválisával szemben
  16. Strandröplabda ob-döntő: hatalmas bravúrral ezüstérmes lett a gödöllői Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán
    2022-08-07 13:49:54
    A férfiak mezőnyében Szabó Vilmos Mikuláss Koch Marcellel jeleskedett, a srácok a hősiesen kicsikart bronzéremig meneteltek
  17. Vívás: harmadszor világbajnoki ezüstérmes a kardcsapat tagjaként Gémesi Csanád
    2022-07-21 19:11:39
    A földkerekség felnőtt pengeforgatóinak mezőnyében ezúttal sem jutott a legfényesebb medáliából a MATE-Gödöllői EAC versenyzőjének
  18. Három súlycsoportban győztek a gödöllői dzsúdósok Újpesten
    2022-02-28 11:22:46
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a serdülők mezőnyében jeleskedtek a február végi budapesti rangsorversenyen
  19. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  20. A gödöllői Braun Áron is bejutott a Virtuózok V4+ nemzetközi mezőnyébe
    2021-11-28 09:59:22
    A Talamba-tag Szitha Miklós és Barta Katalin zongoratanár tanítványa mindössze 13 éves és marimba-játékával nyűgözte le a szakavatott zsűritagokat
  21. Formálódik az ellenzéki előválasztás gödöllői körzetének mezőnye
    2021-07-25 18:06:21
    Egyelőre úgy néz ki, három kandidáló közül kerül majd ki a kormánypárti jelölt jövő tavaszi kihívója
  22. Labdarúgás: hiába vezetett, kikapott a gödöllői tizenegy Dunakeszin
    2021-04-24 18:45:17
    Újabb vereségével távolabb került a bajnoki tabella közvetlen élmezőnyétől Hevesi Tamás formációja
  23. Se nem kapott, se nem rúgott gólt Csomádon a gödöllői focicsapat
    2021-03-20 17:15:50
    Hiába játszott mezőnyfölényben Hevesi Tamás együttese, a találat nélküli döntetlen csupán egy pontot eredményezett
  24. Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet
    2021-02-22 10:40:24
    Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak
  25. Idei legjobbját futotta Nádházy Evelin Bécsben
    2021-01-30 18:18:27
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban 54,16 másodperce idővel ért célba, és lett 10. a rangos mezőnyben
  26. A koronavírus-fertőzés áldozata lett a Vecsés – Gödöllő focimeccs
    2020-10-04 23:11:34
    A hajrában kapott gólokkal maradt alul a GEAC tizenegye a csoport élmezőnyéhez tartozó váchartyániakkal szemben
  27. Az U20-as strandröpis lányok mezőnyében is a Vasvári-nővéreken akadt fenn a Vecsey-Gubik kettős
    2020-08-27 18:52:27
    A gödöllői szakosztály versenyzői közül Kristóf Dóra is éremért játszott, de a bronzderbin elvérzett párjával, Kun Stefániával
  28. Két ifjúsági ugrószámot is gödöllői atléta nyert a fedettpályás ob-n
    2020-03-02 08:09:40
    A harmadik GEAC-arany a junior férfiváltó tagjainak nevéhez fűződött, akik másfél másodpercet vertek a mezőnyre