Röplabda NB I. Liga: nem volt ellenszerük a debrecenieknek a gödöllői hatossal szemben

2022-12-17 19:08:56

NB I. Liga, 8. forduló:
Debreceni SZC-Eötvös DSE–
Gödöllői RC 0-3 (-17, -12, -18)

A derék hajdúságiak az eddig lejátszott mérkőzések közül csupán egyet tudtak megnyerni, a sereghajtó Jászberényt múlták felül 3-0 arányban. Ezzel szemben városunk hatosa az utóbbi két ütközete után győztesen hagyta el a játékteret, ami kedvező előjelnek mutatkozott az óév utolsó bajnoki találkozója előtt.

Szűk egy órát kellett arra várni, hogy a játék valamennyi elemében hatékonyabb vendégek érvényesítsék a papírformát a komolyabb ellenállásra csak nagyon rövid ideig képes, a nyitások pontosságával és a nyitásfogadások stabilitásával egyaránt hadilábon álló debreceniek ellen.
Sorrendben harmadik diadalával a gödöllői csapat a bajnoki tabella középmezőnyéből várhatja a jövő évi folytatást.

A Gödöllői RC csapata 12 ponttal, 13-14-es szett- és 610-572-es pontaránnyal az 5. helyen áll az NB I. Liga bajnoki tabelláján. A mérkőzés statisztikája ide kattintva böngészhető.
Következik: Gödöllői RC – Vasas SC január 7., szombat 17 óra, monori sportcsarnok.