Találatok száma: 110

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Vízilabda OB 2: elvesztette veretlenségét, de éremért csatázhat a gödöllői csapat
    2024-04-13 18:08:00
    A mórahalmi kiruccanáson nem termett babér Petlyánszki Péter legénysége számára, de a fiúk készülhetnek a négyes döntőre
  2. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  3. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  4. Kézilabda: szünet után összeomlott a gödöllői fiúk játéka a Salgótarján ellen
    2023-12-03 19:26:27
    Ígéretesen kezdte a találkozót Bartos Gábor együttese az esélyesebb rivális ellen, de a pihenő nem tett jót a házigazdáknak
  5. Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok
    2023-10-09 10:38:51
    A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba
  6. Sporttörténeti gödöllői ezüstérem fiú vízilabdában!
    2023-05-22 19:09:12
    A MATE-Gödöllői EAC-MSA gyermekcsapata hazai környezetben biztosította be a második helyet az Észak-keleti Területi II. bajnokságban
  7. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  8. Vízilabda: nemzetközi tornát nyert a gödöllői gyerekcsapat!
    2023-04-25 10:12:05
    A szakosztály történetének első külhoni sikerét Révkomáromban veretlenül érte el a 2010-es születésű fiúkból álló együttes
  9. Egy gödöllői arany- és három bronzérem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2023-03-22 11:30:07
    Varga Dávid a serdülő fiúknál közdelemben lett első, csapattársai a formagyakorlatok bemutatását követően állhattak fel a dobogóra
  10. Atlétika mezeifutó ob: gödöllői csapatarany a királyi kastély parkjában
    2023-03-19 17:38:36
    Egyéniben a legjobb helyezés a 4. volt a MATE_GEAC színeiben indultak közül, az U20-as fiúcsapat viszont a dobogó felső fokára állhatott fel
  11. Labdarúgás: két góllal jutott három ponthoz Pilisen a gödöllői legénység
    2022-09-17 18:21:27
    Győri Zoltán társulata teljesítette azt a célt, amiért pályára lépett: a fiúk gond nélkül diadalmaskodtak látogatóként
  12. Miből fakad a gyermekek járművek iránti szeretete?
    2022-08-14 13:19:05
    Bár, a játékvilág nemi megosztottsága továbbra is fennáll, nem csak a kisfiúkat vonzza minden, ami kerekeken gurul
  13. Atlétika EYOF: ezüst- és bronzérmes sprintváltók gödöllői befutókkal
    2022-07-30 11:36:38
    A fiúknál Fodor Péter, a lányoknál pedig Kriszt Sarolta, teljesítette a leghosszabb, 400 méteres távot a magyar stafétákban
  14. Labdarúgás: Pest megye bajnoka címmel büszkélkedhet a Gödöllői SK!
    2022-05-28 19:15:32
    Győri Zoltán csapata pazar bajnoki szezont tudhat a háta mögött, az utolsó fordulóban a nagy rivális otthonába is nyertek a fiúk
  15. Labdarúgás: Barabás Ádám mesterhármasával kiütötte a Nagykátát a Gödöllő
    2022-05-07 18:33:00
    Győri Zoltán csapata továbbra is ádáz harcot vív a bajnoki címért, a fiúk egyelőre lehengerlően teljesítenek. Videó!
  16. Atlétika mezeifutó ob: a gödöllői kastély parkjában nyert ezüstérmet Pápai Marci
    2022-03-20 10:20:05
    A MATE-GEAC versenyzői alaposan kiettek magukért a hazai rendezésű viadalon, csapatban az U20-as fiúk elsők lettek
  17. Vízilabda toborzó fiúknak a gödöllői uszodában
    2022-03-02 08:20:55
    Március 9-én és 16-án 16.15 órakor várják a 2011-2013-as születésű, mély vízben úszni már jól tudók jelentkezését. Előzetes regisztráció szükséges!
  18. Balatonfűzfőn rótták a kilométereket a gödöllői úszók
    2022-02-22 10:20:45
    A MATE-GEAC egy lány- és két fiúcsapatot indított a hatórás megmérettetésen, akik tisztes helytállással igazolták felkészültségüket
  19. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  20. Elérte első győzelmét hazai pályán a MATE-Gödöllői EAC férfi vízilabda-csapata
    2021-12-21 11:52:29
    Az ellenfél az Ybl színeiben játszott öregfiúk-formáció volt, amely 14-9 arányban maradt alul Vankó Gábor gárdája ellen
  21. Atlétika diákolimpia: több számban is ügyeskedtek a gödöllői Erkel iskola tanulói
    2021-10-17 11:03:53
    Megyebajnoki címet szerzett a fiú magasugró- és a lány távolugró-csapat, valamint a később országos 7. 10x200 méteres vegyes váltó is
  22. Toborzót hirdetettek a Gödöllői Muskétások
    2021-10-11 11:20:37
    Egyelőre Budapestre kell utazni a jeges felületért. Főként 4 és 8 év közötti gyerkőcöket, fiúkat és lányokat egyaránt várnak
  23. A gödöllői kapitányságon kötött ki a babakocsit toló nő kirablását megkísérlő fiatal
    2021-09-26 13:50:48
    A 16 éves srácot a kistarcsai zsaruk elfogták, őrizetbe vették, mi több, a járásbíróság időközben elrendelte letartóztatását
  24. In memoriam Fogarasiné Deák Valéria
    2021-09-20 11:30:14
    Szeptember 20-án a Fiumei úti sírkert szóróparcellájában vettek végső búcsút a tősgyökeres gödöllői közélet szereplőtől. Nyugodjék békében!
  25. Kézilabda: küzdelmes meccset nyertek a gödöllői fiúk
    2021-09-18 19:08:18
    A Pilisvörösvár ellen mutatkozott be az új bajnoki idényben Bartos Gábor együttese, amely végül x góllal bizonyult jobbnak riválisánál
  26. Az ovis benti cipők legfőbb ismérve
    2021-09-15 14:48:12
    A kisfiúknak inkább sötétebbet válasszunk, a kislányoknak pedig biztosan tetszeni fog a rózsaszín bármely árnyalata
  27. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  28. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  29. Licitálj, és támogasd a gödöllői fiatal, Márk gyógykezelését!
    2021-01-11 13:44:14
    Mészáros László nyírségi művész két pasztell festményét bocsájtják árverésre, hogy hozzájáruljanak a rendellenességgel született fiú terápiájához
  30. Próbálnak felülkerekedni a gödöllői labdás sportcsapatok a koronavírus okozta káoszon
    2021-01-09 11:22:51
    Legkorábban a női röplabdások léphetnek pályára. A kézis fiúknak egy, a focistáknak négy elhalasztott meccset kell pótolniuk