Találatok száma: 529

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  1. Zsinórban harmadszor ezüstérmes a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2024-09-15 18:36:50
    Az egyetemi klub különítményének tagjai alaposan kitettek magukért, négy ponton múlt, hogy nem lettek a Divízió I. bajnokai
  2. Októberben kezdődhet a Táncsics Mihály úti sportcentrum fejlesztése
    2024-09-10 14:02:19
    A gödöllői önkormányzat tagjai február végén döntöttek arról, hogy támogatják a jövő évre is áthúzódó megújulási folyamatokat
  3. Paralimpia: a gödöllői Árpás Krisztina volt a második számú játékvezetője az ülőröplabda női döntőnek
    2024-09-07 21:14:35
    A GRC egykori játékosa sípmesteri karrierje eddigi legnagyobb sikerét könyvelhette el a párizsi játékok fináléjában
  4. Strandröplabda U19 világbajnokság: gödöllői lány a nyolcaddöntő kapujában
    2024-08-30 08:24:39
    Derekasan helytállt a kínai korosztályos világversenyen a Szabó Anna, Zolnai Flóra alkotta magyar kettős, amely egy győzelmet ért el a főtáblán, és 17. lett
  5. Atlétika U20-as világbajnokság: Sulyán Alexa elődöntőbe jutása némi gyógyírt jelent Kriszt Saci drámájára
    2024-08-30 01:53:48
    A MATE-Gödöllői EAC hétpróbázója 100 gáton bukott, majd visszalépett. Klubtársa a 14. helyet szerezte meg 200 méteren
  6. Strandröplabda ob-döntő: idén is ezüstérmes pozícióba emelte a gödöllői színeket Windisch Kinga
    2024-08-18 17:43:09
    Városunkat összesen hét személy képviselte a Lupa-tónál rekkenő hőségben lezajlott megmérettetés 16 csapatos főtábláján
  7. Strandröplabda U18 ob: gödöllői érdekeltségű párosok nélkül zajlott le a végjáték
    2024-08-04 14:14:33
    A győzelemre is esélyesnek tartott Breuer/Németh kettős, valamint a Lovász/Lipták páros egyaránt elvérzett a negyeddöntőben
  8. Strandröplabda U22 ob: bronzérmes a Breuer, Kristóf gödöllői kettős
    2024-08-02 15:43:17
    A GRA párosa csak az elődöntőben maradt alul a fővárosi Beach Aréna homokján lezajlott kétnapos megmérettetésen
  9. Olimpia, sportlövészet: 29. hellyel zárta párizsi szereplését Mészáros Eszter
    2024-08-01 13:43:29
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása az 50 méteres három testhelyzet versenyszámban egy ideig a döntő közelében volt, majd hibázott
  10. Olimpia, férfi kardcsapat: Gémesi Csanád a gödöllői sport első olimpiai ezüstérmese!
    2024-07-31 21:29:49
    A MATE-GEAC vívója Szilágyi Áron, Szatmári András és Rabb Krisztián társaságában jutott Párizsban a döntőbe, ahol Dél-Korea már túl nagy falat volt
  11. Olimpia, sportlövészet: ígéretesen kezdett, mégsem lett döntős Mészáros Eszter a 10 méteres számban
    2024-07-28 10:34:55
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője mindössze egyetlen tized körrel teljesített jobban, mint három évvel ezelőtt Tokióban
  12. Olimpia, férfikard egyéni: világbajnokot vert, majd sírva búcsúzott Gémesi Csanád
    2024-07-27 15:59:19
    A MATE-Gödöllői EAC vívója imponáló teljesítménnyel múlta felül amerikai riválisát, de a nyolcaddöntőben döntő tussal alulmaradt
  13. Strandröplabda U20 ob: a gödöllőiek közül csak Szabó Anna örülhetett éremnek
    2024-07-21 16:01:56
    A legjobb négy közé még két, városunkat képviselő páros jutott be, ám végül csupán a kisdöntőben mérhették össze tudásukat
  14. Strandröplabda U18 Európa-bajnokság: 7. helyen végzet a gödöllői Breuer Mirtill Németh Zina oldalán
    2024-07-14 17:28:54
    Az előzetes kiemelési rangsorban tizennegyedikként számításba vett magyar kettős óriási fegyvertényt hajtott végre a negyeddöntőbe jutással
  15. Strandröplabda: a kisdöntőben voltak érdekeltek a gödöllői lányok Csepelen
    2024-07-14 14:59:02
    Ratkai Panna a bronzérmet, míg Szabó Anna a 4. helyet tudhatta a magáénak az országos bajnokság döntője előtti, rendkívüli hőségben lezajlott utolsó fordulóban
  16. Strandröplabda: Windisch Kinga gödöllőiként lett bronzérmes az országos bajnokság csopaki fordulóján
    2024-06-16 17:14:49
    Az elődöntőbe két, a helyi klub színeit képviselő hölgy jutott, de Villám Csenge sajnálatos módon súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett
  17. Atlétikai Eb: az elődöntő jelentette a végállomást a gödöllői lányok számára
    2024-06-11 08:48:39
    A MATE-GEAC fiatal versenyzői közül az egyéni csúcsot elért Mátó Sára 16., míg Sulyán Alexa a 22. lett a római kontinensviadalon
  18. Vívó ob: Gémesi Csanád újra a férfi kardvívás egyéni magyar bajnoka!
    2024-05-25 17:46:41
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa 2022-ben már felért a csúcsra. A döntőben Rabb Krisztián (Vasas) ellen nyert 15-12 arányban
  19. Az idén 80 esztendős Danis János lesz Gödöllő új díszpolgára
    2024-05-23 15:17:23
    Az októberben leköszönő helyi képviselőtestület tagjai összesen hat elismerő cím adományozásáról döntöttek május 15-én
  20. Tájékozódási futás: diákolimpiai- és egyetemi-főiskolai bajnokkal büszkélkedhet Gödöllő
    2024-05-23 14:19:45
    A „Damis” Várszegi Gréta a II. korcsoportos lányoknál, Kiss Kamilla az ELTE hallgatójaként nyert aranyérmet
  21. Vívás: bronzéremre cserélték a tavalyi aranyat a madridi világkupán Gémesi Csanádék
    2024-05-19 15:53:55
    Nemzeti kardcsapatunk őrzi harmadik helyét az olimpiai kvalifikációs világranglistán, ami azt jelenti, hogy a lista hatodikjával meccselhet az elődöntőért
  22. Vízilabda MEFOB: bronzérmével történelmet írt a gödöllői egyetemi csapat!
    2024-05-01 17:24:13
    Petlyánszki Péter legénysége először jutott be a versenysorozat nyolcas döntőjébe, és mindjárt dobogóra állhatott
  23. Röplabda NB I. Liga: gödöllői előny az alsóházi rájátszás elődöntőjében
    2024-04-20 18:59:58
    Közlekedési dugó miatt késtek a szegediek, akik a kezdeti fellángolásuk után sima vereséggel távoztak a MATE sportcsarnokából
  24. Vízilabda OB 2: elvesztette veretlenségét, de éremért csatázhat a gödöllői csapat
    2024-04-13 18:08:00
    A mórahalmi kiruccanáson nem termett babér Petlyánszki Péter legénysége számára, de a fiúk készülhetnek a négyes döntőre
  25. Labdarúgás, Pest Vármegyei Kupa: irány a döntő, Gödöllő!
    2024-04-10 19:28:53
    Ötgólos szuperrangadót játszott városunk tizenegye a Pest vármegyei I. osztályú bajnokság éllovasával
  26. Mezeifutó diákolimpia: Gladinecz Milos aranyérmes a gödöllői országos döntőben!
    2024-04-10 18:56:11
    A Hajós iskola alsó tagozatos tanulója a Pest vármegyei győzelem után 237 vetélytársát utasította maga mögé a perőci repülőtéren
  27. Labdarúgás: három pontot ért Richter Tamás gólja a Vecsés-Gödöllő rangadón
    2024-03-23 17:33:19
    Városunk csapata mindvégig uralta ugyan a játékot, ám a mindent eldöntő találatra az utolsó percekig kellett várni
  28. Vízilabda OB 2: bejutott az éremosztó rájátszásba a gödöllői csapat
    2024-03-23 14:01:07
    Petlyánszki Péter legénysége továbbra is őrzi veretlenségét a bajnokságban, és ezzel biztos résztvevője a top négyes döntőnek
  29. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: elődöntős és Magyar Kupa főtáblás a Gödöllő!
    2024-03-20 18:34:10
    Sipeki István címvédő együttese a sírból hozta vissza a dunavarsányi ütközetet, majd büntetőpárbajban 6-5 arányban nyert
  30. Röplabda NB I. Liga: megtorolta a BVSC a gödöllőiek jó kezdését
    2024-03-16 18:54:27
    Szalay Attila csapatának szettlabdája volt ahhoz, hogy döntő játszmára mentse a sok tanulsággal szolgáló összecsapást