Találatok száma: 59

Oldalak: 1 2
  1. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  2. Cselgáncs: hét érem került a gödöllői fiatalok nyakába Szegeden
    2024-02-19 18:11:29
    Egy-egy első- és második helyezés mellett, öt bronzéremmel gazdagodott Futó Gábor és Szádvári Zoltán tanítványainak medálkollekciója
  3. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem a békéscsabai terepen
    2023-10-14 16:48:26
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a versenysorozat 1. fordulójában ért el dobogós helyezést a 7,5 kilométeres távon
  4. Gödöllői sportolók, akik jó eséllyel utazhatnak a párizsi olimpiára
    2023-07-26 09:02:40
    Ha semmi váratlan nem jön közben, egy év múlva, július 26-án fellobban a láng a francia főváros Stade de France stadionjában
  5. Somogy vármegyéből is érmekkel tértek haza a gödöllői diák-dzsúdósok
    2023-05-29 16:41:34
    Öt arany-, valamint egy-egy ezüst- és bronzérem volt a termés a kaszói sportcsarnokban lezajlott rangsor-versenyen
  6. Vívás: világkupa-bronzéremmel hangoltak Gémesi Csanádék az olimpiai kvalifikációs időszakra
    2023-03-26 18:12:59
    Április 3-án kezdődik és 2024. április 1-jéig tart az a periódus, amikor ranglista-pontokat gyűjthetnek a párizsi repülőjegyért a kardcsapatok (is)
  7. Egy gödöllői arany- és három bronzérem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2023-03-22 11:30:07
    Varga Dávid a serdülő fiúknál közdelemben lett első, csapattársai a formagyakorlatok bemutatását követően állhattak fel a dobogóra
  8. Jól sikerült a gödöllői dzsúdósok mórahalmi küzdelemsorozata
    2023-03-19 11:35:59
    Egy első helyezés mellett, két-két ezüst-, valamint bronzérem került Futó Gábor és Szádvári Zoltán tanítványainak nyakába
  9. Három korosztályban is remekeltek a gödöllői dzsúdósok a Budaörs Kupán
    2023-03-05 15:54:29
    Egy első helyezés mellett, négy ezüst-, valamint két bronzérem jutott Futó Gábor és Szádvári Zoltán tanítványainak
  10. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem az U20-as korosztályban
    2022-11-14 14:53:11
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a Nemesvámoson megrendezett 2. fordulóban ért el dobogós helyezést a 7 kilométeres távon
  11. Atlétika: egy-egy arany- és ezüst-, valamint hat bronzérem jutott a gödöllőieknek Szuper Liga döntőben
    2022-09-12 10:12:25
    Bánovics József rúdugrásban lett első, Eszenyi Napsugár pedig gerelyhajításban végzett a második helyen a győri viadalon
  12. Strandröplabda ob-döntő: hatalmas bravúrral ezüstérmes lett a gödöllői Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán
    2022-08-07 13:49:54
    A férfiak mezőnyében Szabó Vilmos Mikuláss Koch Marcellel jeleskedett, a srácok a hősiesen kicsikart bronzéremig meneteltek
  13. Strandröplabda U20 ob: a Bútor, Kristóf kettős ezüst-, a Vecsey, Szabó páros bronzéremmel rukkolt elő
    2022-08-03 19:28:52
    A legjobb négy közé három gödöllői érdekeltségű páros jutott be, így már az elődöntők előtt garantált volt a két érem, ami meg is lett
  14. Strandröplabda U22 ob: egy arany- és két bronzéremmel gyarapodott a gödöllői dicsőséglista
    2022-07-31 17:43:04
    Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán lett bajnok, míg a Bútor-Kristóf kettős és Szabó Vilmosék a harmadik helyen végeztek
  15. Sportlövészet: világkupa-bronzéremmel bővült Mészáros Eszter sikerlistája
    2022-07-11 16:38:13
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása a 10 méteres számban állhatott fel a dobogó alsó fokára a dél-koreai viadalon
  16. Kézilabda: bravúros hajrával nyert a Gödöllő a Füzesabony ellen
    2022-05-15 20:06:53
    Bartos Gábor együttes az utolsó tíz percben öt találatot szerzett, miközben egyet sem kapott bronzérem-várományos riválisától
  17. Röplabda: serdülőbajnoki bronzéremig meneteltek a gödöllői lányok
    2022-05-15 15:16:50
    Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az utolsó két mérkőzését megnyerve állhatott fel a dobogóra
  18. Atlétika: öt gödöllői arany- és két bronzérem a váltófutó országos bajnokságon
    2022-05-08 10:46:02
    Május első szombatján a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  19. Gödöllői bronzérem az ITF Taekwon-do Európa-bajnokságról
    2021-12-03 17:45:45
    Lovász Hanna női csapat erőtörés kategóriában állhatott fel a dobogó harmadik fokára a spanyolországi kontinensviadalon
  20. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  21. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  22. Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján
    2021-06-20 12:01:59
    A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján
  23. Győrben sem maradtak érmek nélkül a fiatal gödöllői dzsúdósok
    2021-05-24 10:18:08
    Két arany-, valamint egy ezüst- és két bronzérem volt a termés a Rába-parti városban megrendezett Magyar Kupán
  24. Kézilabda: a Csömör elleni sikerével bejelentkezett a bronzéremre a gödöllői csapat
    2021-05-21 01:23:41
    Hét góllal nyert Bartos Gábor együttese a hétközi presztízsrangadón, így matematikailag még dobogós lehet
  25. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  26. Sportlövészet: Lévai Csongor bronzéremmel tért haza a Postaversenyről
    2020-12-06 10:26:58
    A Gödöllői EAC fiatal versenyzői érték el a legjobb körátlagot a légpuska 20 lövéses számának döntőjében
  27. Gödöllői arany- és bronzérem a strandröplabázó lányok U18-as bajnokságán
    2020-07-31 15:27:15
    Vecsey Fanni Gubik Hannával az oldalán lett bajnok, a Bútor-Szabó kettős pedig a dobogó alsó fokára állhatott fel
  28. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  29. Strandröplabda: gödöllői bronzérem felesben a tatai Öreg-tó partján
    2019-07-07 15:45:59
    Hat GRC-érdekeltségű páros jutott be a legjobb nyolc közé, akik közül a Győri-Harmat kettősnek sikerült dobogóra állnia
  30. Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták
    2019-07-01 10:41:35
    Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak