Találatok száma: 348

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Fekete autók ütköztek az Arany János utcai kereszteződésnél
    2024-04-18 10:42:48
    A helyszínre a gödöllői hivatásos tűzoltókat is riasztották, akik elvégezték az ilyenkor szükséges rutinfeladatokat
  2. Mezeifutó diákolimpia: Gladinecz Milos aranyérmes a gödöllői országos döntőben!
    2024-04-10 18:56:11
    A Hajós iskola alsó tagozatos tanulója a Pest vármegyei győzelem után 237 vetélytársát utasította maga mögé a perőci repülőtéren
  3. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: elődöntős és Magyar Kupa főtáblás a Gödöllő!
    2024-03-20 18:34:10
    Sipeki István címvédő együttese a sírból hozta vissza a dunavarsányi ütközetet, majd büntetőpárbajban 6-5 arányban nyert
  4. Cselgáncs: hat aranyérmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a 13. Budaörs Kupán
    2024-03-17 11:26:42
    A viadalon részt vett 50 egyesület rangsorában a második legjobb lett a Futó Gábor és Szádvári Zoltán által vezetett helyi klub
  5. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  6. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  7. Sportlövészet: bronzérmet nyert Mészáros Eszter Péni Istvánnal a granadai világkupán
    2024-02-17 11:22:49
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa és társa indiai párost múlt felül 17-9 arányban a medálért lezajlott párharcban
  8. Átszabták a gödöllői választókerületek korábbi határait
    2023-12-19 11:31:32
    A választási iroda vezetőjére hárult a feladat, hogy arányossá tegye a népképviseletet. Akad egy-két jelentősnek tekinthető változás
  9. Cselgáncs ob: két gödöllői aranyérem született Mórahalmon
    2023-12-02 19:27:32
    A 10 éves kissrácok a diák C korcsoportban állhattak fel a dobogó felső fokára a városunkat képviselő judo klub színeiben
  10. Cselgáncs ob: gödöllői aranyérem Ivacs Máté jóvoltából
    2023-11-19 10:21:01
    Futó Gábor tanítványa a serdülő B korcsoportba állhatott fel a dobogó felső fokára a ceglédi viadalon
  11. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  12. Sikeres gödöllői szereplés a X. EAGLES CUP nemzetközi ITF Taekwon-do versenyen
    2023-10-13 10:09:36
    Városunk küzdősport-versenyzői mindent egybevetve 4 arany-, 1 ezüst- és 3 bronzérmet szereztek a monori viadalon
  13. Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok
    2023-10-09 10:38:51
    A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba
  14. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  15. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  16. Elhunyt Kis János, a kétszeres bajnok gödöllői futsal-csapat edzője
    2023-09-22 17:57:21
    A sportág kivételes tudású szakvezetője 2005-ben és 2006-ban lett aranyérmes városunk együttesével, és a BL-ben is remekeltek
  17. Díjakkal búcsúztatta a nyarat a Gödöllői Királyi Kastély vezetése
    2023-09-12 11:27:13
    A várostól kapott Polgármesterei Aranyérem mellé a Magyar Természeti-Vadászati Örökségért Érdemkeresztet is kiérdemelték
  18. Világhírű norvég atléták edzőtáboroztak Gödöllőn
    2023-08-18 11:28:45
    A középtávfutó legendák közül ketten indulnak az augusztus 19-én kezdődő budapesti világbajnokságon. Egyikük aranyeséllyel
  19. Strandröplabda U18 ob: Szabó Anna jóvoltából folytatódott a gödöllői aranykorszak
    2023-07-30 15:18:01
    A Karádi Zoltán által vezetett helyi szakosztály üdvöskéje Zolnai Flóra oldalán állhatott fel a dobogó felső fokára. Négy éve tart a GRC-s hagyomány
  20. Remekeltek a magyarok a gödöllői uszonyosúszó Európa-bajnokságon
    2023-07-23 10:18:08
    Nemzeti csapatunk tagjai összesen 10 arany-, 5 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek az Ady sétányon található létesítmény versenymedencéjében
  21. Sportlövészet junior vb: csapatban lett aranyérmes Dénes András, a gödöllői egyetem hallgatója
    2023-07-21 10:05:15
    A MATE-GEAC 15 éves üdvöskéje, Ferik Csilla értékes helyezéseket szerzett a dél-koreai világversenyen
  22. Atlétika junior ob: minden színű medálból jutott a gödöllőieknek
    2023-07-16 18:27:50
    A hosszútávfutó Lesták Ármin arany-, a két rúdugró, Vajda Gábor, valamint Horváth Barna ezüst- és bronzérmet szerzett Szolnokon
  23. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  24. Atlétika U23 és U18 ob: gödöllői különszám lett a lányok 400 méteres síkfutása
    2023-06-26 16:23:32
    Dobránszky Laura az idősebbeknél, Kriszt Sarolta a fiatalabbaknál nyert aranyérmet az egykörös versengésben
  25. Aranydíjat nyert a gödöllői egyetem a PR Excellence Hungary Awardon
    2023-06-23 10:36:55
    Az elismerést a MATE „Az agrárkarrier élményalapú repozicionálása a Z és α-generáció körében” című tavalyi kampánya érdemelte ki
  26. Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!
    2023-06-22 16:06:53
    A MATE-Gödöllői EAC sportlövője a légpuska 10 méteres versenyszám vegyes csapatversenyében állhatott fel a dobogó felső fokára
  27. Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján
    2023-06-18 16:13:18
    A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  28. Somogy vármegyéből is érmekkel tértek haza a gödöllői diák-dzsúdósok
    2023-05-29 16:41:34
    Öt arany-, valamint egy-egy ezüst- és bronzérem volt a termés a kaszói sportcsarnokban lezajlott rangsor-versenyen
  29. Tájékozódási futás: gödöllői sikerek a diákolimpián
    2023-05-25 08:40:21
    A Kirchhofer SE színeiben versenyzők közül Kiss Kamilla volt a legeredményesebb, egy arany- és egy ezüstérmet szerzett a szegedi és ópusztaszeri versenyen
  30. Strandröplabda iskolai világbajnokság: ezüstéremmel térhet haza Izraelből a gödöllői Szabó Anna
    2023-05-22 15:08:21
    A négy évvel ezelőtt aranyérmet szerzett lány Kun Stefániával az oldalán lett második. A döntőben a brazilok állították meg a magyar kettőst