1. Ki jut tovább közvetlenül az A-csoportból a 2024-es Európa-bajnokságon?
    Előzetes esélylatolgatás a német, a magyar, a svájci és a skót válogatott által alkotott kvartett erőviszonyairól
  2. Gödöllőre is kiterjed a biztonsági eszközök használatának rendőrségi ellenőrzése
    2024-03-10 16:43:26
    Március 11-én, hétfőn kezdődik és 17-én, vasárnap zárul a ROADPOL Seatbelt elnevezésű európai szintű közlekedésbiztonsági akció
  3. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  4. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  5. Asztalitenisz: U21-es Európa-bajnokot nevelt Tóth Krisztina, Gödöllő díszpolgára
    2024-02-01 08:55:40
    A hétszeres kontinens-első, párosban vb-bronzérmes klasszis 17 éves ukrán tanítványa nagy meglepetésre nyert leány egyesben
  6. Sportlövészet: öt gödöllői versenyző indulhat a győri Európa-bajnokságon
    2024-01-08 10:44:35
    Február utolsó hetében kezdődik a légfegyveres kontinensviadal, ahol az egyéni számokban két-két olimpiai kvóta szerezhető
  7. Sportlövészet: Bajnokok Ligája győzelemmel gyarapodott a gödöllői kiválóság, Mészáros Eszter sikerlistája!
    2023-11-04 19:47:44
    Az Európai Sportlövő Szövetség által kiírt versenysorozat Budapesten, egy szállodában debütált november első napjaiban
  8. Akrobatikus torna: dicsérhető a gödöllői vegyes páros helyállása az Európa-bajnokságon
    2023-10-17 10:19:24
    Október közepén Várnában rendezték meg a korcsoportos kontinensviadalt, amint Kőhler Csaba és Misnyovszki Mirtill képviselte városunkat
  9. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  10. Világelső a gödöllői egyetem komposztálótelepe
    2023-08-31 12:57:33
    A helyi campuson képződő összes biológiailag lebomló hulladékot helyben hasznosítja a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
  11. Strandröplabda U18 Európa-bajnokság: a 13. helyen végeztek a gödöllői lányok
    2023-08-27 18:36:17
    A Breuer Mirtill, Szabó Anna alkotta kettős a nyolcaddöntőig bravúrosan menetelt, majd az első helyen kiemelt spanyol kettős ellen elvérzett
  12. Az EuroJackpottal kapcsolatos legfontosabb tudnivalók
    2023-08-26 17:26:45
    Ne habozzon részt venni ebben a lottójátékban, és talán Ön lesz a következő szerencsés nyertese ennek az izgalmas játéknak!
  13. Röplabda: a gödöllői nevelésű Kump Alíz is pályára léphet az Európa-bajnokságon
    2023-08-16 10:13:07
    Lezajlott a keretszűkítés az augusztus 17-én a házigazda belgák ellen rajtoló kontinensviadalra készülő női válogatottnál
  14. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  15. Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!
    2023-07-27 19:01:30
    A MATE-Gödöllői EAC tehetsége hétpróbában utasította maga mögé a mezőnyt, és 5.830 ponttal új korosztályos magyar csúcsot ért el
  16. Remekeltek a magyarok a gödöllői uszonyosúszó Európa-bajnokságon
    2023-07-23 10:18:08
    Nemzeti csapatunk tagjai összesen 10 arany-, 5 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek az Ady sétányon található létesítmény versenymedencéjében
  17. Elkészült a lovastúra-központ a Lázár Lovasparkban
    2023-07-22 11:13:00
    A Gödöllőtől néhány kilométerre található domonyvölgyi létesítmény fejlesztését az Európai Unió támogatta
  18. Atlétika U23-as Európa-bajnokság: nemzetközi porondon edződtek a gödöllői indulók
    2023-07-15 18:28:02
    Guth Mátyás 13. lett magasugrásban, Simon Virág 19. 400 méteren, míg Dobránszky Laura 32. 400 méteres gátfutásban
  19. Gödöllő várja Európa legjobb uszonyosúszóit
    2023-07-13 11:14:58
    A kontinensbajnokság versenyei július 19-e és 22-e között zajlanak le az Ady sétányon található impozáns uszodában
  20. Európa Játékok: értékes helyezések jutottak az összetett számokban a gödöllői sportlövő lányoknak
    2023-06-29 13:39:18
    A MATE-GEAC két üdvöskéje, Mészáros Eszter és Lovász Dorina nem voltak messze a csapatversenyben, hogy éremért csatázhassanak
  21. Európa Játékok: nem Gémesi Csanádon múlt, hogy lemaradt a dobogóról a magyar kardcsapat
    2023-06-28 18:05:31
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója négy mérkőzés alatt +14 tust produkált, amivel a 4. helyezett formáció legeredményesebb tagja volt
  22. Dupla öröm érte a Gödöllői Királyi Kastélyt
    2023-06-28 12:42:39
    Az ötcsillagos besorolást jelentő minősítő védjegyben részesített műemlék-együttes kertje is bekerült az Európai Történeti Kertek útvonalába
  23. Európa Játékok: a csoportasszók után a főtáblán korán elvérzett Gémesi Csanád
    2023-06-25 16:42:26
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója a főtábla első körében erőnyerő volt, majd a legjobb 16 közé jutásért kikapott román riválisától
  24. Európa Játékok: egy hellyel maradt el a dobogótól a Mészáros Esztert is soraiban tudó női légpuska-csapat
    2023-06-24 18:09:05
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője mellett Dénes Eszter és Bajos Gitta alkotta a magyar triót, amely a kisdöntőben a házigazda lengyelektől szenvedett vereséget
  25. Európa Játékok: gödöllői lányok is hozzájárultak az elitosztályba jutott magyar atléta-csapat kiváló teljesítményéhez
    2023-06-22 20:05:17
    Sulyán Alexa 200 méteren a 3. helyen végzett, ami 14 pontot ért. Simon Virág 12 pontot termelt a 4x400 méteres mix váltó negyedik tagjaként
  26. Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!
    2023-06-22 16:06:53
    A MATE-Gödöllői EAC sportlövője a légpuska 10 méteres versenyszám vegyes csapatversenyében állhatott fel a dobogó felső fokára
  27. Európa Játékok: Sulyán Alexa befutó tagja volt az országos csúccsal győztes 4x100 méteres váltónak
    2023-06-21 22:17:05
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere Kerekes Gréta, Csóti Jusztina és Takács Boglárka társaságában érte el a 43,49 másodperces rekordot a lengyelországi viadalon
  28. Vívó Európa-bajnokság: az egyéni versengés 21. helyezettje lett Gémesi Csanád
    2023-06-17 15:40:08
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója a nyolcaddöntőbe jutásért lezajlott asszót veszítette el olasz riválisával szemben
  29. Gödöllői sportolókért is szoríthatunk az Európa Játékokon
    2023-06-17 11:39:25
    A június második felében kezdődő rangos eseményen sportlövészetben olimpiai kvóta is szerezhető a jövő évi párizsi ötkarikás világeseményen való részvételre
  30. Gödöllő lesz a házigazdája az uszonyosúszó Európa-bajnokságnak
    2023-05-18 18:07:34
    Az érdeklődők július 17-23. között követhetik figyelemmel az eseményeket a település vadonatúj versenyuszodájában