Találatok száma: 278

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  1. Vívó Európa-bajnokság: az egyéni versengés 21. helyezettje lett Gémesi Csanád
    2023-06-17 15:40:08
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója a nyolcaddöntőbe jutásért lezajlott asszót veszítette el olasz riválisával szemben
  2. Gödöllői sportolókért is szoríthatunk az Európa Játékokon
    2023-06-17 11:39:25
    A június második felében kezdődő rangos eseményen sportlövészetben olimpiai kvóta is szerezhető a jövő évi párizsi ötkarikás világeseményen való részvételre
  3. Gödöllő lesz a házigazdája az uszonyosúszó Európa-bajnokságnak
    2023-05-18 18:07:34
    Az érdeklődők július 17-23. között követhetik figyelemmel az eseményeket a település vadonatúj versenyuszodájában
  4. Két év alatt 100 helyet javított nemzetközi szakmai megítélésén a gödöllői egyetem
    2023-03-22 12:54:29
    A MATE hazánkban az 1., Közép-Kelet-Európában a 6. pozíciót foglalja el, amivel ismét közelebb került céljához, hogy a régió első számú agráregyetemévé váljon
  5. Sportlövészet: Európa-bajnoki negyedik helyezett lett a csapattal Mészáros Eszter
    2023-03-12 18:32:36
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. versenyzője Dénes Eszterrel és Bajos Gittával célzott a lengyelek ellen, akik felülmúlták a magyar lányokat
  6. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet szerzett Ferik Csilla
    2023-03-08 14:46:14
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője Kálmán Bálinttal az oldalán a vegyes csapatok versengésében állhatott fel a dobogóra
  7. A gödöllői egyetem rektora is aláírója volt az Európai Bizottság elnökének címzett levélnek
    2023-03-07 11:42:30
    A felháborodásukat kifejező felsőoktatási intézményvezetők Ursula von der Leyen azonnali intézkedését kérik a hallgatók érdekében
  8. Stréli Bence és Hajós Artúr az új edzővel terveikről beszéltek
    2023-03-01 11:40:54
    A magyar strandröplabdázás jelenlegi legjobb párosa azért hajt, hogy kijusson az Európa-bajnokságra és a párizsi olimpiára
  9. Újabb fejlesztések indulnak a gödöllői egyetemen
    2023-02-23 17:42:37
    A 3,352 milliárd forint vissza nem térítendő európai uniós támogatásból négy campus épületeinek infrastrukturális és energiahatékonysági helyzete javul
  10. Világszínvonalú a hold- és marsjáró alkatrészek kopásának vizsgálata a gödöllői egyetemen
    2023-02-08 11:20:04
    Rendkívül meglepő módon korábban ilyen jellegű analíziseket még sohasem végeztek az Európai Űrügynökségnél
  11. Sportlövészet: három hölgy képviseli Gödöllőt a légfegyveres Európa-bajnokságon
    2023-02-01 11:12:13
    Mészáros Eszter mellett, Lovász Dorina és az idén 15 éves Ferik Csilla utazhat a március elején Tallinnban lezajló kontinensviadalra
  12. Sportlövészet: akár több gödöllői is utazhat a légfegyveres Európa-bajnokságra
    2023-01-25 10:43:49
    Március elején Tallinn lesz a házigazdája a kontinensviadalnak. A válogatók alapján Mészáros Eszter helye biztosnak látszik a csapatban
  13. Gödöllői közpénz-milliókat emésztett fel, mégsem valósult meg. Mi az?
    2023-01-22 11:45:57
    Hiába kandidált annak idején városunk az európai kultfőváros titulusra, a pályázat nem kapott zöld utat a döntéshozóktól
  14. A gödöllői járás három településén vehető igénybe év végéig a falusi CSOK
    2022-11-30 15:05:34
    A Creditline elemzése szerint otthonunk korszerűsítése megtérülő befektetés, amivel növelhetjük megtakarításainkat
  15. Eredménytelen lett a gödöllői HÉV városi szakaszának fejlesztésére kiírt közbeszerzési eljárás
    2022-11-23 15:23:22
    Az európai uniós alapokból finanszírozni tervezett projekt jövője egyelőre kérdéses, nem tudni, mikor lehet érdemi döntés az ügyben
  16. Bernek Péterrel bővült a MATE-Gödöllői EAC úszó-szakosztályának szakmai csapata
    2022-09-27 18:16:41
    A rövid pályás világ- és Európa-bajnok, ifjúsági olimpiai bajnok a versenyző csoport tagjainak fejlődését segíti elő tapasztalatával
  17. Sportlövészet: nem jutottak dobogó-közelbe a gödöllői lányok az Európa-bajnokságon
    2022-09-17 16:01:21
    Mészáros Eszter és Lovász Dorina révén képviseltette magát a MATE-GEAC az 50 méteres számok lengyelországi kontinensviadalán
  18. Alig egy év alatt beírta magát város sporttörténetébe a gödöllői női vízilabda
    2022-09-09 18:23:01
    A világ- és Európa-bajnok Ancic-Valkai Ágnes által vezetett szakosztály tehetségei négy csapattal vesznek részt az országos bajnokságon
  19. Gödöllői környéki szervátültetett sportolók Európa-bajnoki sikerei
    2022-09-03 15:12:49
    A veresegyházi Gubai György asztaliteniszben, a vácszentlászlói Juhász Zoltán bowlingban és petanque-ban nyert szépen csillogó érmeket Oxfordban
  20. Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon
    2022-08-19 12:43:38
    A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon
  21. Atlétika: három gödöllői sprinterlány utazhat a müncheni Európa-bajnokságra
    2022-08-04 14:20:26
    Nádházy Evelin és Simon Virág mellett, a rendkívül fiatal, 15 és fél éves Kriszt Sarolta is készülhet a 4x400 méteres váltószámra
  22. Premis diákok az Európai Űrügynökség műholdépítő versenyén
    2022-07-29 17:35:00
    A Gödöllőn működő iskolaközpont tanulói egy kólásdoboz méretű, az igazi műholdak működését imitáló eszközt hoztak létre
  23. Gödöllőn is lényeges szempont a biztonságos, nem fekete listás tűzifa-vásárlás
    2022-07-28 09:21:35
    A hatósági ellenőrzések és megelőző intézkedések mellett fontos, hogy a vásárlók is megfelelően felkészültek legyenek a rendelés előtt
  24. Gödöllői atlétalány viszi a magyar zászlót a besztercebányai EYOF-on
    2022-07-22 10:13:21
    Kriszt Sarolta ifjúsági Európa-bajnoki ezüstérmes hétpróbázó mellett Fodor Péter is rajthoz áll a MATE-GEAC utánpótlás-műhelyéből
  25. Atlétika: Kriszt Sarolta ezüstérmes lett hétpróbában az ifjúsági Európa-bajnokságon!
    2022-07-05 18:10:08
    Sulyán Alexa egyetlen századmásodperccel maradt le a döntőről 200 méteren, így a 9. helyen zárta a kontinensviadalt
  26. Vívó Európa-bajnokság: csapatban szerzett arannyal térhet haza Antalya-ból Gémesi Csanád!
    2022-06-20 18:48:22
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója húzóembere volt a válogatottnak a negyed- és az elődöntőben, majd a fináléban is
  27. Vívó Európa-bajnokság: Gémesi Csanád a kontinens 8. legjobb kardozója
    2022-06-17 17:22:15
    A MATE-Gödöllői EAC pengeforgatója a negyeddöntőben négy tussal maradt alul francia riválisával szemben
  28. Sportlövészet: belekóstolt a felnőttek Európa-bajnoki rivalizálásába a gödöllői lány
    2022-03-27 15:59:18
    Mészáros Eszter, a MATE-GEAC légpuskása három 10 méteres számban állt rajthoz a norvégiai kontinensviadalon
  29. Nemzetközi szervezetben lett elnökségi tag a gödöllői kastély igazgatója
    2022-03-26 11:17:52
    Dr. Ujváry Tamást az Európai Királyi Rezidenciák Szövetségének Versailles-i közgyűlésén érte a megtiszteltetés
  30. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton