Futsal: kilenccel nyert a MAG-LOG, eggyel bukott a FISE

2016-04-19 02:23:51

Ha lehet papírformáról beszélni, a gödöllői érdekeltségű futsalcsapatok közül a MAG-LOG-nak volt könnyebb dolga az aktuális bajnoki fordulóban. Még akkor is, ha látogatóként kellett pályára lépniük a három pontért. Baranyai Pál alakulata nem bízott semmit a véletlenre: már a mérkőzés elején komoly előnyt dolgozott ki, amit a végső sípszóig kilencgólosra hizlalt.
Érdekes meccset játszott a gödöllői egyetemi formáció, miután pazar első félidei játékkal nagyon közel került idénybeli második diadala megszerzéséhez. A második félidőre azonban visszaesett a FISE teljesítménye, és a vendégek egy utolsó percben elért találattal győzni tudtak.

NB II., Keleti-csoport, 22. forduló:
UFC Gyömrő – MAG-LOG Team CFT Gödöllő 1-10
(0-4)
Gödöllői góllövők: Bencsik Roland, Magyar Zsolt (3-3) Berta Balázs, Gruber Bálint, Varsányi Botond, öngól.
A MAG-LOG Gödöllő csapata 38 ponttal, 143-97-es gólkülönbséggel a 7. helyen áll a csoport tabelláján.

Főnix ISE – REAC Sportiskola SE 5-6 (4-1)
Gödöllői gólszerzők: Csajbók Árpád, Balogh László (2-2), Beregszászi Béla.
A Főnix ISE együttese 3 ponttal, 59-219-es gólkülönbséggel az utolsó, 14. helyet foglalja el a csoport táblázatán.