2013-08-25 19:24:28

Pest megyei III. osztályú bajnokság, Közép-csoport, 1. forduló:
Gödöllői SK II. – Vácrátót-Vác FC II. 4-0
(2-0)

Gond nélkül diadalmaskodott a második számú gödöllői focicsapat a 2013/2014-es bajnoki idény nyitófordulójában. Igaz, a fölényesnek tekinthető hazai sikerhez nagyban hozzájárult, hogy a rivális döntően 17-18 éves fiatalokkal állt ki.

A rutin és testfelépítés szempontjából előnyben lévő gödöllői társulat végig uralta a 90 percet, a vácrátótiak gyakorlatilag csak követték az eseményeket. A temérdek hazai helyzetből az első félidőben Szabó László és Pintér Krisztián váltott gólra kettőt, majd a térfélcserét követően nem sokkal már az esővel is meg kellett küzdeniük a csapatoknak.
A megváltozott időjárási feltételek cseppet sem zavarták Szeles Dávidot, aki előbb egy bődületes szabadrúgásgóllal, majd egy becenterezett labda hálóba juttatásával állította be a vendégek számára még így is hízelgő különbségű végeredményt.

Egy forduló után a Gödöllői SK II. együttese 3 ponttal, 4-0-ás gólkülönbséggel a táblázat 1. helyén áll.