Az agglomerációs ingatlanpiac kiemelt figyelmet kapott 2025-ben, és Gödöllő különösen népszerű maradt. A város vonzerejét részben a kiváló infrastruktúra, részben a kedvező árviszonyok táplálják, így nem meglepő, hogy egyre többen keresnek eladó otthont errefelé.
A tanévvel együtt elstartolt az Aktív Magyarország által indított ÉLD+ Élménysport Diákoknak program, ami 17 különböző mozgásforma kipróbálását biztosítja ingyenesen óvodai és iskolai csoportok számára. Köztük gödöllőiekre is.
Hiába, kis város Gödöllő. És ez azt is eredményezi, hogy nem sok minden maradhat titokban. Értesülésünk szerint – néhány nappal azt követően, hogy a tetten ért illegális szemétlerakó személyek egyike „majdnem megverte” településünk polgármesterét – Gémesi György szóváltásba keveredett két, a Szabadság téri HÉV-megállóban tartózkodó személlyel. A konfliktus állítólag odáig fajult, hogy a mentőket és a rendőrséget is értesíteni kellett a szeptember 7-én, a késő eseti órákban történt incidenshez.
A rendőrség nem adott ki közleményt az esetről, ezért a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivőjéhez fordultunk, erősítse meg vagy cáfolja a történteket. András Tamás rendőr alezredes ezt válaszolta megkeresésünkre: A Gödöllői Rendőrkapitányság garázdaság szabálysértés elkövetése miatt indított eljárás keretében vizsgálja az Ön által kérdezett eset körülményeit.