FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS • Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
Ebben a fordulóban úgy hozta a párosítás, hogy az utolsó helyezett váciak fogadták az őket egyetlen ponttal és pozícióval megelőző gödöllőieket. A Pest megyei formációk alsóházi (már-már kiesési) rangadóján többet forogtak veszélyben a kapuk, mint ahány gól esett. A hazai gárda kétszer is vezetett, és az utolsó perc elején úgy tűnt, hogy hozzájut a három bajnoki ponthoz, ám a kiélezett helyzetben a gödöllői legényeknek sikerült az egyenlítés.
NB II., Keleti-csoport, 18. forduló: Vác Futsal SE – Covritas Futsal Team Gödöllő 2-2 (1-0) Gödöllői gólszerzők: Molnár Márton, Gruber Bálint. A CFT Gödöllő csapata 10 ponttal, 56-107-es gólkülönbséggel a 11. helyen található a csoport tabelláján. Következik: CFT Gödöllő – Csenger Futsal február 2., péntek 19.30 óra, egyetemi sportcsarnok.