FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS • Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
Ami az esélyeket illeti, az eddig lejátszott bajnoki meccseken jobban teljesítő házigazda csengeriek mellett, a két település közötti közel 300 kilométeres közúti távolság sem a gödöllői fiúk malmára hajtotta a vizet a találkozó előtt. Arra azonban nem igazán számíthattak a vendégek, hogy a 3. perc végére már kétgólos hátrányba kerülnek, arra pedig végképp nem, hogy az első találatukat csak 0-6 után tudják megszerezni. A gödöllői felzárkózási kísérlet tiszavirág életűnek bizonyult, miután a házigazdák 6-2-es vezetésüket követően további öt góllal terhelték meg riválisuk kapuját.
NB II., Keleti-csoport, 8. forduló: Csenger Futsal – Covritas Futsal Team Gödöllő 11-3 (4-0) Gödöllői gólszerzők: Gruber Bálint (2), Lovász Barnabás. A CFT Gödöllő csapata 4 ponttal, 24-55-ös gólkülönbséggel a 11. helyen található a csoport tabelláján. Következik: CFT Gödöllő – MVFC-Berettyóújfalu II. november 3., péntek 19.30 óra, egyetemi sportcsarnok.