FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS • Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
NB II. Északi-csoport, 5. forduló: Gödöllői KSE – Budapesti Elektromos SE 36-25 (18-14)
A csoportban egyetlen csapatként pont nélkül álló sereghajtó látogatott Gödöllőre, így – csupán a papírforma alapján – hazai sikert ígért a találkozó. Meg is szerzete a két bajnoki pontot Bartos Gábor legénysége, amely igencsak hatékony, közönségszórakoztató támadójátékkal rukkolt elő az első félidőben még csak-csak kapaszkodó, a fordulás után azonban már mérsékeltebb elánnal játszó vizitálók ellen. A Gödöllői KSE csapata 6 ponttal, 147-124-es gólkülönbséggel a 3. helyen áll a csoport tabelláján.
Ifjúságiak: Gödöllői KSE – Budapesti Elektromos SE 28-42 (16-22) Serdülők: Gödöllői KSE – Pásztói KC 42-24 (16-9) • Főnix ISE – Csömör 25-20 (13-10)