Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
Az eddigi egyetlen lejátszott mérkőzésén 11 gólig jutott GEAC-ra a papírforma alapján ezúttal sem várt teljesíthetetlen feladat, a pont nélkül álló Zsámbok II. otthonában. Mint a végeredmény mutatja, az egyetemisták gond nélkül letudták a kötelező feladatot, magabiztos sikerüket már az első félidőben megalapozták.
Pest megyei III. osztályú bajnokság, Közép A-csoport, 4. forduló: Zsámboki SE II. – Gödöllői EAC-SZIE 2-6 (1-5) Gödöllői góllövők: Vida Balázs (3), Bánki Edömér, Müller Péter, Angyal Zoltán. Két mérkőzés alapján a Gödöllői EAC-SZIE együttese 6 ponttal, 17-2-es gólkülönbséggel 7. a csoport tabelláján.