FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS • Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
Garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt eljárás indult Cs. Henrik 18 éves, S. Tamás 20 éves és K. Ákos 21 éves versegi lakosok ellen a Gödöllő Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályán.
A rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsítottak október 4-én 22 óra 30 perc és 23 óra 30 perc közötti időben, Verseg egyik utcájában hangosan ordítoztak, miközben a lakóházak kerítéseit rugdosták. Egy helyi férfi ezért kérdőre vonta őket, akit a gyanúsítottak trágár szavakkal kezdtek szidalmazni. A vita közben a 21 éves K. Ákos egy borosüveggel megütötte a sértettet, akit két társa a földre lökött és többször hasba rúgott.
A bejelentést követően a helyszínre érkező rendőrök a gyanúsítottakat elfogták, majd a Gödöllői Rendőrkapitányságra előállították. Cs. Henriket és S. Tamást gyanúsítottként hallgatták ki. K. Ákos a verekedés során kórházi ellátást igénylő sérülést szenvedett. police.hu