Hankó Balázs kultúráért és innovációért felelős miniszter egyedi céltámogatásával egy eddig ismeretlen Erzsébet királyné portréval bővült a Gödöllői Királyi Kastély gyűjteménye. A hírt a szaktárca vezetője együtt jelentette be július 1-jén dr. Ujváry Tamással, a gödöllői kastélyt működtető gazdasági társaság ügyvezető igazgatójával. A különleges műalkotás Georg Raab, az osztrák császári udvar egyik legjelentősebb portréfestőjének munkája – olvasható a Gödöllői Királyi Kastély hírportálunkhoz eljuttatott közleményében.
A Hangjegy Színház nyári sorozata, a Sisi nevét viselő, július 7-e és 20-a között lezajló, nyolc programból álló előadásfolyam megtölti élettel a Gödöllői Királyi Kastély parkját. Az érdeklődők népszerű produkciókat láthatnak a csillagok alatt, fergeteges művészek tolmácsolásában.
December 16-án, életének 60. évében, méltósággal viselt súlyos betegségben elhunyt Juhász Mihály.
A Dimensio Kft. vezetőjeként a gödöllői üzleti- és kulturális körökben, a kispályás foci, valamint a tenisz iránti szeretete miatt a helyi sportberkekben egyaránt ismert vállalkozó nem csak az egykori, Dózsa György úti könyvesbolt működtetésével járult hozzá a város szolgáltatási palettájának sokszínűségéhez, hanem belsőépítészeti cége révén több gödöllői műemlék és épület megújításában is tevékeny részt vállalt.
Hírportálunk munkatársait mélyen megrázta a halálhíre. Az elmúlt két évben számos eseményről tudósította a Gödöllői Hírek online oldalát fotóival. Egy szenvedélyes, megbízható, segítőkész embert, mondhatni, igazi barátot veszítettünk el a személyében. Emlékét megőrizzük.
Juhász Mihálytól december 20-án, csütörtökön 14 órakor vesznek végső búcsút Gödöllőn, a Dózsa György úti köztemető központi ravatalozójában.