FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS • Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
Eredményesen vett részt az egyik kereskedelmi bank pályázatán a Petőfi Sándor Általános Iskola. A település legnagyobb múltú tanodája egy laptop-pal és projektorral gazdagodott. A nyereményeket december 12-én, szerdán 10.40 órakor – a tanulók karácsonyi díjazásával egyidejűleg lezajló program részeként – veszi át az iskola vezetése.
Ugyancsak a gödöllői Petőfi iskolához kapcsolódik az a hír, miszerint: a német nemzetiségi osztályok hagyományos karácsonyi műsorát ebben az évben december 11-én, kedden 17 órakor rendezik meg a Művészetek Házában.