Oldalak: 1 2 3 4
  1. Gödöllői tájfutók a magyar ifjúsági válogatottban
    2024-03-27 11:01:12
    A Kirchhofer SE tehetségei remekül szerepeltek a Bakonyban lezajlott tömegrajtos csapatbajnokságon is
  2. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  3. Ki jut tovább közvetlenül az A-csoportból a 2024-es Európa-bajnokságon?
    2024-03-11 18:45:52
    Előzetes esélylatolgatás a német, a magyar, a svájci és a skót válogatott által alkotott kvartett erőviszonyairól
  4. A MATE-Gödöllői EAC vívója is révbe érhet az Év Sportolója Gálán
    2023-12-28 15:22:49
    Január második hétfőjén a budapesti Operaházban lezajló eseményen tíz kategóriában hirdetnek győztest. Gémesi Csanád a világbajnok kardválogatott tagjaként érdekelt
  5. Gödöllői játékosok is pályára lépnek a Pest vármegyei amatőrválogatottban
    2023-12-02 09:05:17
    December első hétvégéjén Gyulán játszik Győri Zoltán címvédő együttese négy másik vármegye legjobbjai ellen
  6. Röplabda: a gödöllői nevelésű Kump Alíz is pályára léphet az Európa-bajnokságon
    2023-08-16 10:13:07
    Lezajlott a keretszűkítés az augusztus 17-én a házigazda belgák ellen rajtoló kontinensviadalra készülő női válogatottnál
  7. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  8. Gödöllői nevelésű játékos a junior világbajnoki ezüstérmes férfi kézilabda-válogatottban
    2023-07-02 19:30:41
    Palasics Kristóf a Hajós iskola diákjaként sajátította el a sportág fortélyait Ács Tibor és Zsembery Tamás szakmai irányításával
  9. Tájékozódási futás: országos váltóbajnoki címet szerzett a gödöllői U20-as női staféta
    2023-06-15 18:11:08
    Kiss Kamilla bekerült a nemzeti válogatottba, és utazhat a sportág július elején esedékes junior világbajnokságára
  10. Sportlövészet: akár több gödöllői is utazhat a légfegyveres Európa-bajnokságra
    2023-01-25 10:43:49
    Március elején Tallinn lesz a házigazdája a kontinensviadalnak. A válogatók alapján Mészáros Eszter helye biztosnak látszik a csapatban
  11. Gödöllői vívó is révbe érhet az Év Sportolója Gálán
    2022-12-31 14:02:48
    Január második hétfőjén a budapesti Operaházban lezajló eseményen 11 kategóriában hirdetnek győztest. Gémesi Csanád a válogatott tagjaként érdekelt
  12. Juniorbajnoki ezüstérmet szerzett a gödöllői thai-boxos lány
    2022-10-31 17:28:05
    Kőcs Nikoletta a 67-71 kilogrammosok mezőnyében jutott el a döntőig, ahol alulmaradt válogatott kerettag riválisával szemben
  13. Labdarúgás: december elejére halasztották a Gödöllő – Dunavarsány bajnoki meccset
    2022-10-04 18:06:01
    Ok: helyi csapat trénere és masszőre a spanyolországi UEFA Regions Cup-ra utazik a Pest megyei válogatottal
  14. Gödöllőre látogat Marco Rossi
    2022-08-18 08:30:10
    A magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya a királyi kastély lovardájában tart fórumot csapata és a sportág honi helyzetéről
  15. A gödöllői tizenegy céljainak elérését segíti a volt válogatott középpályás, Nagy Dániel
    2022-08-09 10:29:15
    Az NB I-es Mezőkövesdtől érkező játékos jelenleg sérüléssel bajlódik, de ahogy felépül, számíthat rá Győri Zoltán vezetőedző
  16. Vívó Európa-bajnokság: csapatban szerzett arannyal térhet haza Antalya-ból Gémesi Csanád!
    2022-06-20 18:48:22
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója húzóembere volt a válogatottnak a negyed- és az elődöntőben, majd a fináléban is
  17. A személyiségfejlődés fontos sarokköve a sport
    2022-01-21 17:57:13
    Vallja Ančić-Valkai Ágnes világbajnok, olimpikon, a MATE-Gödöllői EAC Női Vízilabda Szakosztályának vezetője
  18. Év Sportolója Gála: második lett a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardválogatott
    2022-01-07 17:41:24
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai bronzérmes pengeforgatóját és csapattársait csupán az ötkarikás bajnok női kajak négyes előzte meg
  19. A gödöllői Pápai Marci utazhat a mezeifutó Európa-bajnokságra
    2021-11-28 11:26:28
    A november 27-én, Szombathelyen lezajlott válogatóra hárman kaptak meghívást, közülük a MATE-GEAC atlétája volt a leggyorsabb
  20. Egyéniben és váltóban is harmadik lett a gödöllői atlétalány a válogatott viadalon
    2021-08-16 10:51:46
    Sulyán Alexa a csehországi Brno városában lezajlott U18-as megmérettetésen 200 méteren és svédváltó második tagjaként remekelt
  21. A Gödöllői EAC elnöke reméli, hogy a show folytatódik
    2021-08-03 14:53:04
    Kriszt Balázst a sporttörténelmi olimpiai sikerek kapcsán kértük arra, hogy értékelje az eredményeket, vonja le a következtetéseket
  22. Bebiztosította Európa-bajnoki indulását Mészáros Eszter
    2021-01-11 10:09:58
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője második lett a százhalombattai válogatón, a légpuskások 10 méteres versenyszámában
  23. Eb-válogatót nyert a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője, Mészáros Eszter
    2020-12-13 18:26:03
    Szombathely volt a házigazdája a légpuskások 10 méteres versenyszámában lezajlott viadalsorozat első állomásának
  24. Szűcs Lajosról nevezik el a gödöllői sportcentrumot
    2020-11-27 10:38:37
    A város 2013-ban megválasztott díszpolgára idén nyáron hunyt el. 1968-ban arany-, négy évvel később ezüstérmet nyert a válogatottal az olimpián
  25. Elhunyt Szűcs Lajos olimpiai bajnok labdarúgó, Gödöllő díszpolgára
    2020-07-12 13:18:11
    Az egyszeres világválogatott sportolót a Ferencvárosi TC és a helyi önkormányzat egyaránt saját halottjának tekinti
  26. Elkapta a koronavírust a gödöllői tévéstúdió korábbi vendége
    2020-05-13 17:11:00
    A helyi nevelésű, kétszeres válogatott labdarúgó, Nagy Dániel már túljutott a nehezén, hosszabb ideje tünetmentes
  27. Nem akadt pontosabban célzó a gödöllői sportlövő lányoknál
    2020-01-06 11:22:30
    Lovász Dorina arany-, Mészáros Eszter ezüstérmes lett a százhalombattai Shooting Open Eb-válogató viadalon
  28. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett
  29. A kardválogatott tagjaként lett Fair Play-díjas Gémesi Csanád
    2019-12-02 10:06:01
    A világbajnoki döntőben elszenvedett egytusos vereség után tett nyilatkozattal érdemelték a fiúk a nemzetközi szövetség elismerését
  30. Egy híján húsz pont megszerzésével segítették a válogatottat a gödöllői atléták
    2019-08-11 17:08:15
    Két pozíción múlt, hogy nemzeti formációnk két év múlva is az első ligában szerepeljen a csapat Európa-bajnokságon