Találatok száma: 92

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban
  2. Három gödöllői atléta segítette Lengyelországban a gyermek válogatottat
    2019-06-24 16:49:35
    Nemzeti csapatunk a második helyen végzett. Kriszt Sarolta hatalmas egyéni csúccsal lett ezüstérmes távolugrásban
  3. Visszavonul a klubhűség gödöllői mintaképe, Széles Petra
    2019-03-27 18:19:05
    A helyi röplabda klub élvonalbeli csapatának centere április 12-én lép utoljára pályára tétmérkőzésen
  4. Dortmundban is letették névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2019-02-19 07:51:22
    A helyi fiatalok a budapesti válogatottat segítették győzelemre a rangos nemzetközi viadalon, majd egyéniben vitézkedtek
  5. Gödöllői vívónak is lehet jelenése az Év Sportolója díjátadó gálán
    2019-01-13 11:56:46
    Az egyéni sportágak csapatversenye kategóriában érintett a Gémesi Csanádot soraiban tudó kardválogatott
  6. Atlétika: gödöllői első és második hely a serdülő válogatott viadalon
    2018-09-30 10:25:30
    Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott, Soos Leventét csak szlovén riválisa tudta megelőzni magasugrásban
  7. Gödöllői nevelés a junior világbajnok női kézilabda-válogatottban
    2018-07-14 22:29:47
    Hornyák Bernadett 12 évvel ezelőtt kezdte elsajátítani a sportág fortélyait Majoros Gusztáv szakmai irányításával
  8. Halmozták a remek eredményeket a gödöllői diákatléták
    2018-06-10 11:15:32
    Többen teljesítettek Eb-kiküldetési szintet, kaptak meghívást a válogatottba, vagy értek el egyéni csúcsot
  9. TÉRFÉL a futsalról és a válogatott focisták apukáiról
    2017-09-09 10:07:17
    Újabb érdekes témákat járt körül a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös magazinműsora a sportról
  10. Kriszt Sarolta aranya is segítette a gyermek atlétika válogatott sikerét Lengyelországban
    2017-06-28 08:29:08
    A Gödöllői EAC tehetséges futója 300 méteres síkfutásban egyéni csúcsot repesztve utasította maga mögé riválisait
  11. A Gödöllői EAC négy atlétája segítette az ifjúsági válogatottat
    2017-06-17 10:51:04
    Mihály Ádám négy és fél méter fölé került rúdugrásban, amivel második lett a négy nemzet miskolci viadalán
  12. Dortmundban is letették a névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2017-03-13 17:32:17
    A budapesti válogatottat segítették a helyi egyetemi klub tehetségei, akik közül Kriszt Sarolta volt a legeredményesebb
  13. Vereséggel távozott Gödöllőről az Urbán-csapat
    2017-03-04 16:55:57
    Városunk tizenegye nulla-egyről fordított az ex-válogatott által trenírozott Nagykőrös ellen a megyei elitbajnokságban
  14. Két év után ismét a Royal nyerte a gödöllői Nádas-kupát
    2017-01-16 10:59:20
    Az egykori válogatott Rab Tibor unokaöccse, Rab Zoltán lett a torna gólkirálya. Bobos Tamást a legjobb kapusnak, Láng Pétert a legjobb játékosnak választották
  15. Fújni kell egy nagyot a gödöllői röplabda-csapat tagjainak
    2016-12-20 18:04:06
    Sajtótájékoztatón mutatkozott be a csapat névadó szponzora és a külföldről visszatért feladó, Kötél Zsanett
  16. Válogatott feladóval erősítenek a gödöllői röplabdások
    2016-11-29 11:06:08
    Kötél Zsanett Franciaországból érkezik városunk csapatához, amellyel kilenc éve juniorbajnoki címet szerzett
  17. Idegenforgalmi látványossággá nőtte ki magát a gödöllői Karácsonyház
    2016-11-27 11:22:01
    Több mint 10 országból érkeztek a válogatott dekorációs elemek. Lehet, hogy jövőre máshová kell költöznie az ötletgazda-csapatnak
  18. Tizenhetedik lett a magyar csapat a gödöllői lacrosse Eb-n
    2016-08-06 11:12:14
    Hazánk válogatottja 4 győzelemmel és 4 vereséggel zárta a rangos viadalt. Anglia és Izrael meccselnek az aranyért
  19. A fellegekben járt a gödöllői rúdugró
    2016-06-13 08:02:18
    Simonváros Csanád teljesítette az ifi Eb-szintet és húzóembere volt a csehországi U18-as válogatott viadalon győztes magyar csapatnak
  20. Gödöllői nevelésű játékos a fociválogatott Eb-keretében
    2016-05-05 17:25:31
    A Poznanból nagy valószínűséggel a Fradihoz igazoló Lovrencsics Gergőre védőként számít Bernd Storck szövetségi kapitány
  21. Három gödöllői lány kapott meghívót a röplabda-válogatott keretébe
    2016-04-13 11:00:10
    Április 14-én a helyi klub strandröplabdázói is népszerűsítik az olimpia magyarországi rendezését
  22. Egy híján húsz gödöllői atléta lett tagja a válogatott elitkereteknek
    2016-01-19 10:22:29
    Hárman az olimpiai részvételben reménykedők táborában is helyet követeltek maguknak. Fedett pályán versenyeztek a kicsik és a nagyok
  23. Gödöllői újonc a vb-ezüstérmes szenior röplabda-válogatottban
    2015-12-15 16:38:49
    A Szent István Egyetem többszörös MEFOB-bajnok csapatának edzője, Kovács Attila is részese volt a törökországi sikernek
  24. Gödöllői játékos is erősíti a Pest megyei fociválogatottat az országos döntőben
    2015-12-04 08:13:22
    Hevesi Milán tagja volt az előcsatározáson győztes regionális csapatnak, amely a legjobb nyolc között folytathatja
  25. Két gödöllői csatárt díjaztak a Pest megyei gólkirályok gáláján
    2015-11-06 18:10:51
    Az egykori hetvenszeres válogatott legenda, Nyilasi Tibor és Szűcs Lajos adták át az elismeréseket a Vármegyeháza dísztermében
  26. Csúnyán kifordult a térde Simon Krisztiánnak, az egykori gödöllői kölyökfocistának
    2015-11-02 11:25:03
    Német másodosztályú csapata vasárnap kora délutáni meccsén érte a balszerencse a 24 éves válogatott játékost
  27. Négy gödöllői atléta segítette az U16-os válogatott csehországi diadalát
    2015-09-28 09:36:50
    Öt nemzet legjobbjai randevúztak Breclavban. Kondrák Réka egyéni csúccsal lett második rúdugrásban
  28. Széles Petra Európa-liga győztes
    2015-09-13 19:46:58
    A gödöllői röplabdázó pályafutása eddigi legnagyobb sikerét érte el a válogatottal a törökök elleni fináléban
  29. Az MTK otthonában kezdi a bajnokságot a TEVA-GRC csapata
    2015-08-27 15:59:41
    A válogatott Eb-szereplése miatt csak október második felében lépnek először pályára városunk női röplabdázói a pontvadászatban
  30. Négy gödöllői atléta segíti a válogatottat a csapat Eb 2. ligájában
    2015-06-16 17:09:35
    A mátyásföldi Ikarus-pályán dőlt el, kik utazhatnak Bulgáriába. Ezúttal sem volt hiány GEAC-érmekben