Találatok száma: 221

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  2. Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó
    2024-02-25 18:07:28
    Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban
  3. Az Év férfi sportolójának választották a gödöllői motorversenyzőt, Surányi Balázst
    2023-11-27 11:34:29
    Az alig 18 éves versenyző idén megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  4. Két gödöllői atlétalány is kiérdemelte az év atlétája címet
    2023-11-18 16:18:45
    Kriszt Sarolta az ifjúság-, míg Sulyán Alexa a junior korosztály legjobbja lett a sportág szakembereinek összesített véleménye alapján
  5. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  6. Surányi Balázs, a gödöllői motoros-tehetség jó úton halad álma, a világbajnoki cím felé
    2023-09-26 10:32:44
    Az alig 18 éves versenyző ebben az évben megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  7. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  8. Világelső a gödöllői egyetem komposztálótelepe
    2023-08-31 12:57:33
    A helyi campuson képződő összes biológiailag lebomló hulladékot helyben hasznosítja a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
  9. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  10. Elkészült a lovastúra-központ a Lázár Lovasparkban
    2023-07-22 11:13:00
    A Gödöllőtől néhány kilométerre található domonyvölgyi létesítmény fejlesztését az Európai Unió támogatta
  11. Sportlövészet junior vb: csapatban lett aranyérmes Dénes András, a gödöllői egyetem hallgatója
    2023-07-21 10:05:15
    A MATE-GEAC 15 éves üdvöskéje, Ferik Csilla értékes helyezéseket szerzett a dél-koreai világversenyen
  12. Atlétika junior ob: minden színű medálból jutott a gödöllőieknek
    2023-07-16 18:27:50
    A hosszútávfutó Lesták Ármin arany-, a két rúdugró, Vajda Gábor, valamint Horváth Barna ezüst- és bronzérmet szerzett Szolnokon
  13. Ezt a pozíciót foglalja el a gödöllői központú MATE az új egyetemi világrangsorban
    2023-07-05 11:23:58
    Úgy tűnik, hogy az alapítványi működtetésben lévő felsőoktatási intézmény nem kaphat az Erasmus+ programra szánt uniós pénzből
  14. Gödöllői nevelésű játékos a junior világbajnoki ezüstérmes férfi kézilabda-válogatottban
    2023-07-02 19:30:41
    Palasics Kristóf a Hajós iskola diákjaként sajátította el a sportág fortélyait Ács Tibor és Zsembery Tamás szakmai irányításával
  15. Tájékozódási futás: országos váltóbajnoki címet szerzett a gödöllői U20-as női staféta
    2023-06-15 18:11:08
    Kiss Kamilla bekerült a nemzeti válogatottba, és utazhat a sportág július elején esedékes junior világbajnokságára
  16. Röplabda: Gödöllőn van az ország második legjobb női juniorcsapata!
    2023-05-21 17:16:28
    Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az elődöntőben elkaszálta az UTE csapatát, majd a fináléban alulmaradt az MTK-val szemben
  17. Kézilabda: nyert a Fradi U23 Gödöllőn, bajnok a GKC juniorcsapata!
    2023-05-07 19:35:47
    Annak ellenére diadalmaskodtak a zöld-fehér fiatalok, hogy Bartos Gábor legénysége öt góllal is vezetett az első félidőben
  18. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet szerzett Ferik Csilla
    2023-03-08 14:46:14
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője Kálmán Bálinttal az oldalán a vegyes csapatok versengésében állhatott fel a dobogóra
  19. Fedettpályás ifi- és junior ob: kétszámjegyű éremgyűjteményre tettek szert a gödöllői atléták
    2023-02-27 10:04:05
    Kriszt Sarolta mind a két hosszú sprinttávon egyéni csúccsal szerzett korosztályos bajnoki címet a BOK-csarnokban
  20. Újabb fejlesztések indulnak a gödöllői egyetemen
    2023-02-23 17:42:37
    A 3,352 milliárd forint vissza nem térítendő európai uniós támogatásból négy campus épületeinek infrastrukturális és energiahatékonysági helyzete javul
  21. Atlétika: Sulyán Alexa parádés juniorcsúcsot repesztett 200 méteren!
    2023-01-21 18:28:37
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere 24,02 másodperces idejével négy éves korosztályos rekordot adott át a múltnak Nyíregyházán
  22. A gödöllői járás három településén vehető igénybe év végéig a falusi CSOK
    2022-11-30 15:05:34
    A Creditline elemzése szerint otthonunk korszerűsítése megtérülő befektetés, amivel növelhetjük megtakarításainkat
  23. A gödöllői magasugró, Guth Mátyás lett az év legjobb juniorkorú férfiatlétája
    2022-11-27 10:41:45
    Lőrincz Milán tanítványa a korosztályos világbajnokságon 5. lett, júniusban pedig 219 centiméterre javította az egyesületi rekordot
  24. Eredménytelen lett a gödöllői HÉV városi szakaszának fejlesztésére kiírt közbeszerzési eljárás
    2022-11-23 15:23:22
    Az európai uniós alapokból finanszírozni tervezett projekt jövője egyelőre kérdéses, nem tudni, mikor lehet érdemi döntés az ügyben
  25. Juniorbajnoki ezüstérmet szerzett a gödöllői thai-boxos lány
    2022-10-31 17:28:05
    Kőcs Nikoletta a 67-71 kilogrammosok mezőnyében jutott el a döntőig, ahol alulmaradt válogatott kerettag riválisával szemben
  26. Atlétika: Sulyán Alexa verhetetlen volt a legrövidebb sprintszámokban az ifjúsági Liga-döntőn
    2022-09-05 10:02:16
    Rajta kívül a junioroknál három gödöllői aranyérem született a szeptember első hétvégéjén lezajlott győri viadalon
  27. Megtorpant a MATE gödöllői campusának terveztetése
    2022-08-23 17:35:56
    A tárgyban kiírt közbeszerzést eredménytelennek nyilvánították, a megváltozott körülmények miatt újra kell gondolni a műszaki tartalmat
  28. Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények
    2022-08-06 02:13:38
    Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban
  29. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  30. Röplabda: lemaradtak a juniorbajnoki éremről a gödöllői lányok