Találatok száma: 44

Oldalak: 1 2
  1. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  2. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  3. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  4. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  5. Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok
    2023-10-09 10:38:51
    A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba
  6. Cselgáncs: hat gödöllői medál Egerből
    2023-09-17 17:51:25
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXIV. Tóth Péter nemzetközi rangsorversenyen jeleskedtek
  7. Cselgáncs: Ivacs Máté bronzérmet nyert a serdülőkorúak diákolimpiáján
    2023-06-11 18:24:59
    Június második szombatján Mosonmagyaróváron, az UFM Arénában adtak randevút egymásnak a sportág hátországát képviselő fiatal tehetségek
  8. Atlétika: ismét kitett magáért a gödöllői fiatalok ugró- és dobószekciója
    2023-06-05 11:32:28
    Június első hétvégéjén, Nyíregyházán versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  9. Atlétika: főként a dobószámokban jeleskedtek a gödöllői fiatalok, Lesták Ármin ob-ezüstérmes 10 ezer méteren
    2023-05-15 10:55:46
    Május második hétvégéjén a helyi egyetem atlétikai centrumában versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  10. Atlétika: nyolc többpróba-számból egyben gödöllői bajnokot avattak
    2023-03-13 17:27:22
    Az újoncoknál (U14) Gyurán Ádám diadalmaskodott, a serdülőknél (U16) két ezüstéremre futotta a fedettpályás összetett viadalon
  11. Atlétika: gödöllői medáliák a veszprémi téli dobóbajnokságon
    2023-03-06 11:29:13
    Krakóczki Bence két számban is második lett a serdülők mezőnyében, Eszenyi Napsugár idei legjobbjával lett ezüstérmes a felnőtt gerelyesek versenyében
  12. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  13. Cselgáncs ob: három korosztályban is érmet nyertek a gödöllői fiatalok
    2022-11-12 10:04:11
    A legnagyobb sikert Gombkötő Misa érte el, aki a serdülők 73 kilogrammos súlycsoportjában csak a döntőben maradt alul
  14. Cselgáncs: gödöllői bronzérmek Szegedről
    2022-06-05 14:13:08
    Baráth Gergő az újoncok és a serdülők között egyaránt harmadik lett, míg Krakóczki Máté az ifik között nyert medáliát a nemzetközi viadalon
  15. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  16. Három súlycsoportban győztek a gödöllői dzsúdósok Újpesten
    2022-02-28 11:22:46
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a serdülők mezőnyében jeleskedtek a február végi budapesti rangsorversenyen
  17. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  18. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  19. Kézilabda: örömittas idényzárás felnőtt fronton, őszi bajnokok a gödöllői serdülők
    2021-12-12 19:39:40
    Bartos Gábor csapata 61 nap elteltével vonulhatott le újra győztesen a küzdőtérről. Mácsár Gyula fiataljai 100%-os mutatóval zártak
  20. Cselgáncs: hét gödöllői érem Egerből
    2021-09-19 11:32:36
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXII. Tóth Péter országos rangsorversenyen jeleskedtek
  21. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  22. Röplabda: ötödikként zárták a bajnoki döntőt a gödöllői serdülők
    2021-05-23 12:36:45
    Herczeg Gyöngyi és Pelle Ildikó tanítványai főleg a vasárnapi helyosztón remekeltek a Folyondár utcai hatos fináléban
  23. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból
  24. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  25. Atlétika: egy gödöllői érem és értékes helyezések a téli dobóbajnokságon
    2021-03-07 11:18:42
    Máté Alpár tanítványai közül Grünwald Tamás a serdülők gerelyhajító versenyében állhatott fel a dobogóra Szombathelyen
  26. Kézilabda: magabiztosan nyertek a gödöllői utánpótlás-csapatok
    2020-11-29 17:45:03
    A serdülők a Békéscsabát, az ifik a Veresegyház gárdáját múlták felül a Hajós iskola tornacsarnokában
  27. Elképesztő fölénnyel lett a serdülő korosztály ötpróba bajnoka a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2020-10-12 08:46:28
    Az újonc fiúcsapat a második helyen végzett, Fodor Péter pedig a serdülők hatpróba-számában nyert bronzérmet a GEAC-nak
  28. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  29. A Honvéd ellen nyitják a szeptember közepén induló bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2020-08-07 16:58:00
    Bartos Gábor férficsapata az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a Mácsár Gyula vezette serdülők viszont az I. osztályban meccselnek
  30. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!