Találatok száma: 242

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  2. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  3. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  4. Miért szeretünk rétegelt lemezzel dolgozni, és egyáltalán mire való?
    2024-02-23 10:09:25
    Kifejezetten jó hír, hogy az időjárási viszontagságok sem tesznek egykönnyen kárt benne, és a nedvességgel szemben is ellenálló
  5. Tóth Tibor: A MATE Agrárcsoport társ a mezőgazdaságban
    2024-02-08 16:46:27
    Az újonnan életre hívott gazdasági társaság égisze alatt egyesülnek a gödöllői központú egyetem mezőgazdasági vállalatai
  6. A gödöllői központú MATE kutatói is segítik a mézhamisítás kiszűrését
    2024-02-07 10:32:09
    A Semmelweis Egyetem szakmai csapatával kidolgozott új labortechnikai módszer teszi hatékonyabbá a termékkör valódiságának igazolását
  7. Cselgáncs: parádés gödöllői évkezdet Újpesten
    2024-01-22 18:07:11
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a Diák B korosztály mezőnyében jeleskedtek a január végi budapesti rangsorversenyen
  8. Gödöllői lány lett a Pest Vármegye Szépe első udvarhölgye
    2024-01-14 16:51:19
    A városunkban nevelkedett Bor Janka ezzel a teljesítménnyel a második lett a 14 szépséget felvonultató mezőnyben
  9. Röplabda NB I. Liga: három szettben kapitulált a Kispest Gödöllőn
    2024-01-13 18:09:40
    Szalay Attila együttese gond nélkül nyerte az új esztendő első tétmeccsét, amivel megszilárdította helyét a tabella élmezőnyében
  10. Atlétika mezeifutó Eb: a 73. helyen ért célba a gödöllői Lesták Ármin az U20-asok versenyében
    2023-12-10 15:25:00
    Gadanecz György tanítvány 19 riválist előzött meg a 6 kilométeres távon, és tagja volt a 12. pozícióban zárt magyar csapatnak
  11. Online szinonima szótár, ami mindig kéznél van
    2023-12-08 08:39:39
    Egy értelmező weboldalnál nagyon fontos, hogy egyszerű legyen használni, ne vigyék el a figyelmet elterelő mozzanatok
  12. Atlétika mezeifutó liga: Ohn Kinga szállította a gödöllői érmet Szombathelyről
    2023-11-25 14:35:46
    A MATE-GEAC közelmúltban szerződtetett hosszútáv-futója a hölgyek 5 kilométeres távján állhatott fel a dobogó második fokára
  13. Újabb kínai cégóriás települ Gödöllőre
    2023-11-16 14:13:49
    Az okos villanyórát gyártó Wasion Holdings Limited az Itron megüresedett telephelyén kezd barnamezős beruházásba
  14. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői ezüstérem a nemesvámosi terepen
    2023-11-12 09:45:44
    A MATE-GEAC frissen szerződtetett hosszútáv-futója, Farkas-Ohn Kinga érte el a legjobb helyezést a versenysorozat 2. fordulójában
  15. Merülj el a nemezelés örömében otthon!
    2023-10-18 10:15:54
    Ha már valaha mostál ki egy gyapjúpulóvert véletlenül forró vízben, akkor tulajdonképpen nemezeltél is
  16. Állatvédelem: erre figyelmeztet a gödöllői rendőrség által közzétett felhívás
    2023-10-16 13:52:41
    Fontos tudni, hogy az állatkínzás bűncselekmény. Jelentsük, ha felelőtlen állattartást észlelünk környezetünkben
  17. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem a békéscsabai terepen
    2023-10-14 16:48:26
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a versenysorozat 1. fordulójában ért el dobogós helyezést a 7,5 kilométeres távon
  18. Környezetvédelmi és mezőgazdasági munkák Szekszárdon és környékén
    2023-09-22 10:20:27
    A helyi állásgyűjtő portál segít az álláskeresőknek megtalálni a megfelelő pozíciót a városban, legyen szó akár szőlőművelésről, vagy borászatról
  19. Sportlövő vb: értékes helyezések jutottak a bivalyerős mezőnyben a gödöllői Mészáros Eszternek
    2023-08-21 15:13:42
    A MATE-GEAC versenyzője nem jutott közel az olimpiai kvótaszerzéshez, de a világranglistán elfoglalt pozíciója ebből a szempontból kecsegtető
  20. Hiába a törvényi előírás, Gémesi György nem terjesztette szabadságának ütemezését a képviselőtestület elé
    2023-08-14 17:41:04
    Az érvényben lévő jogszabály alapján kerestünk választ a város jegyzőjénél az előírások elmaradásának okairól. Megkaptuk
  21. Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!
    2023-07-27 19:01:30
    A MATE-Gödöllői EAC tehetsége hétpróbában utasította maga mögé a mezőnyt, és 5.830 ponttal új korosztályos magyar csúcsot ért el
  22. Rekordszámú gólyát köszönt a gödöllői központú egyetem
    2023-07-27 13:23:01
    A legtöbb, újonnan felvett hallgató városunkban kezdheti meg tanulmányait, a legmagasabb létszámmal a mezőgazdasági mérnöki alapképzés indulhat
  23. Hiába címezték a testületnek, nem került a gödöllői városatyák elé a körforgalom-építés vétója
    2023-07-07 11:24:18
    A levélírók szükségtelennek tartják Bajcsy-Zsilinszky Endre utca – Szőlő utca – Szilhát utca találkozásánál található csomópont fejlesztését, a körzet képviselője nem
  24. Sportlövészet: így céloztak a gödöllői lányok a bakui világkupán
    2023-05-12 17:40:32
    A MATE-GEAC kötelékéből hárman is rajthoz állhattak az azeri fővárosban, a légpuskások rendkívül népes mezőnyében
  25. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  26. Mezeifutó diákolimpia: TIG-csapatbronz a gödöllői repülőtéren
    2023-04-19 18:09:27
    A fiatal versenyzők kedvezményes belépővel tekinthetik meg az augusztusi Budapesti Atlétikai Világbajnokság eseményeit
  27. Gödöllői érintetteket is érdekelhet: hogyan kerülhető el a végrehajtás?
    2023-04-14 18:57:33
    A Nemzeti Adó- és Vámhivatal által összeállított hasznos tanácsok sok esetben segítséget nyújthatnak azoknak, akik kínos helyzetbe kerültek
  28. Atlétika mezeifutó ob: gödöllői csapatarany a királyi kastély parkjában
    2023-03-19 17:38:36
    Egyéniben a legjobb helyezés a 4. volt a MATE_GEAC színeiben indultak közül, az U20-as fiúcsapat viszont a dobogó felső fokára állhatott fel
  29. Teleki-sírfelújítás: nézetkülönbségbe torkollott az együttműködés értelmezése
    2023-03-17 18:19:38
    Elakadt projektben közvetített Péterfi Gábor, a Szövetség Gödöllőért képviselője, aminek Gémesi György nem tudott egyértelműen örülni
  30. A gödöllői kastély parkjában randevúznak az ország legjobb mezeifutó atlétái
    2023-03-09 10:39:53
    Március 18-án, szombaton településünk ékessége ad otthont a 115. országos bajnokságnak, a MEFOB-nak és a szakaszos aquatlon versenynek