Találatok száma: 283

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  1. Tovább erősödött a gödöllői központú a MATE pozíciója az agrár-világrangsorban
    2024-04-24 10:27:45
    A QS nyilvánosságra hozta a 2024-es eredménylajstromot, ahol a 151-200. helyezettek között van a helyi felsőoktatási intézmény
  2. A gödöllőiek számára is elérhető a NAV-Mobil: ellenőrizze most, be van-e jelentve!
    2024-04-11 14:46:13
    A lekérdezés mindössze fél percet vesz igénybe, az eredmény azonban mindenki számára fontos információt jelent
  3. Díjesőben fürdőztek a 2023-as év legjobb gödöllői sportolói és sportvezetői
    2024-04-04 19:13:31
    Ahogy azt már megszokhattuk, ezúttal is tarolt a MATE-GEAC. Rózsavölgyi Sándor kapta a város sportjáért járó elismerést
  4. Atlétika: Szeretet, szigor, következetesség Gödöllőn
    2024-03-16 11:25:46
    Terjedelmes írás jelent meg a sportági szövetség honlapján a MATE-GEAC büszkeségeinek eredményeiről és az idei tervekről
  5. Gödöllői járatokat is érint a Volánbusz dolgozóinak január végi sztrájkja
    2024-01-26 14:19:38
    A szakszervezeti kezdeményezés a hónap utolsó vasárnapján és hétfőjén eredményez kimaradásokat a helyi és a helyközi autóbusz-közlekedésben
  6. Gödöllő város év testnevelője elismerésben részesült Gáspárné Kolozs Julianna
    2024-01-26 11:12:36
    A Vármegyeháza épületének dísztermében jutalmazták meg az elmúlt tanév diákolimpiájának legeredményesebb pedagógusait és iskoláit
  7. Petrányi Olivér lett a legokosabb fiatal agrártudós
    2024-01-12 11:42:17
    Lezajlott a gödöllői központú egyetem által támogatott harmadik Kárpát-medencei Nagy Diák Agrárteszt vetélkedő eredményhirdetése
  8. Röplabda NB I. Liga: fennakadt a BVSC rostáján a gödöllői hatos
    2023-12-16 19:22:04
    Városunk csapata az első játszmát szettlabdáról bukta el, majd sikertelenül futott az eredmény után, így viszonylag simán veszített
  9. Gödöllői járatokat is érint a Volánbusz dolgozóinak sztrájkja
    2023-12-08 18:28:46
    A szakszervezeti kezdeményezés december 10-én és 11-én eredményez kimaradásokat a helyi és a helyközi autóbusz-közlekedésben
  10. Mi minden kellhet a spiccbotos horgászat eredményességéhez?
    2023-10-20 08:05:42
    Kedvcsináló írás az egyik legősibb pecázási technikához, ami a mai napig varázslatos időtöltést jelenthet
  11. Vécsey László: a lokálpatrióta klubos képviselők folyamatos szereptévesztésben vannak
    2023-10-05 11:13:43
    Tájékoztatta a honatya a gödöllői képviselőtestület tagjait az általa végzett tevékenységről. Borítékolható volt a vita
  12. A hölgyek vagy a férfiak vannak többen Gödöllőn?
    2023-10-03 15:55:57
    Lezárult a 2022. évi népszámlálás, és a KSH nyilvánosságra hozta a mérési eredményeket. Néhány érdekes adat városunkról
  13. Csodaszép arcbőr és a helyes bőrápolási rutin
    2023-09-30 13:50:44
    Ha kellően odafigyelünk, nagyszerű eredményeket érhetünk el a megfelelő módszerekkel és kozmetikumokkal
  14. Gödöllői fiatalok kreativitását is díjazhatja a NAV
    2023-09-28 18:03:23
    A jelentkezők november 30-ig küldhetik el alkotásaikat, az eredményhirdetést december 14-én rendezik meg
  15. Hogyan írjunk eredményes építész önéletrajzot?
    2023-09-24 10:36:31
    A dokumentum elrendezésének megválasztásánál feltétlenül tartsuk szem előtt, hogy milyen képet, első benyomást szeretnénk kialakítani magunkról
  16. Labdarúgás: második félidei eredményességével a Pilist is mattolta a gödöllői legénység
    2023-09-23 18:50:22
    Molnár Zoltán együttese egy mérkőzéssel kevesebbet játszva is vezeti a Pest vármegyei I. osztály tabelláját
  17. Atlétika serdülő ob: három számban állt gödöllői tehetség a dobogó tetején
    2023-09-17 16:42:37
    A MATE-GEAC különítményének legeredményesebb tagja a dobóatléta Krakóczki Bence volt a pécsi megmérettetésen
  18. Vajon, visszafordítható a hajhullás és a kopaszodás folyamata?
    2023-08-15 13:59:01
    A sokakat zavaró esztétikai probléma lézeres kezelésével fájdalommentesen érhető el gyors és látványos eredmény
  19. Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: csapatban eredményesebb gödöllőiek
    2023-08-02 10:19:11
    Több versenyszámban is a legjobb nyolcban végezetek a helyi központú egyetem kötelékébe tartozó versenyzők
  20. Merre billen a gödöllői szálloda-üzemeltetés eredményességi mérlegének nyelve?
    2023-07-04 17:38:31
    A milliárdokért felújított belvárosi hotel csaknem másfél évtizedes működése alatt két gazdasági társaság számadatait érdemes összevetni
  21. Európa Játékok: nem Gémesi Csanádon múlt, hogy lemaradt a dobogóról a magyar kardcsapat
    2023-06-28 18:05:31
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója négy mérkőzés alatt +14 tust produkált, amivel a 4. helyezett formáció legeredményesebb tagja volt
  22. Top 100 közé került a Zero Hunger kategória világranglistáján a gödöllői egyetem
    2023-06-05 17:52:07
    A kiemelkedő eredmény azt is jelenti, hogy a MATE ebben az összevetésben az agrárszektor vezető egyetemei közé tartozónak vallhatja magát
  23. Atlétika: csúcsra járatták futásukat a gödöllői lányok
    2023-06-01 10:37:02
    Körmendy Katalin tanítványainak remek utánpótlás-eredményei május utolsó napján, a Győrben zajló országos diákolimpián születtek
  24. Díjazták a 2022-es év legjobb gödöllői sportolóit és sportvezetőit
    2023-05-25 18:21:55
    Nem kérdés, az egyetemi klub nemzetközi szintű eredményeket is produkáló szakosztályai viszik a prímet a városi sportéletben
  25. Tájékozódási futás: gödöllői sikerek a diákolimpián
    2023-05-25 08:40:21
    A Kirchhofer SE színeiben versenyzők közül Kiss Kamilla volt a legeredményesebb, egy arany- és egy ezüstérmet szerzett a szegedi és ópusztaszeri versenyen
  26. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: a Dunaharaszti kiütésével döntős a Gödöllő!
    2023-04-12 18:41:34
    Győri Zoltán együttese parádés és eredményes játékkal kétséget sem hagyott afelől, hogy sikerrel vegye az elődöntő ütközetét
  27. Labdarúgás: kétgólos előnyt dobott el magától a gödöllői tizenegy Dunavarsányban
    2023-04-08 18:33:02
    A rendes játékidő letelte előtt három perccel még 2-0 volt az eredmény a Győri-csapat javára, mégis pontokat vesztett a GSK gárdája
  28. A legrosszabb versenylovak a profi sport történetében
    2023-03-21 10:47:25
    A negatív előjelűnek tekinthető eredmények legalább olyan tanulságosak, érdekesek és viccesek tudnak lenni, mint a legjobbak
  29. Van-e most olyan legény – a gödöllői könyvtár fotópályázata
    2023-03-11 12:58:09
    A felhívásra jelentkezők május 1-jéig juttathatják el képeiket, az eredményhirdetést június 24-én rendezik meg
  30. Hogyan díszítsd művirágokkal az otthonodat?