Találatok száma: 179

Oldalak: 1 2 3 4 5 6
  1. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  2. Úszás: két szenior-világbajnoki érmet nyert Szabó Árpád, a gödöllői vízipóló-csapat tagja
    2024-03-02 08:58:26
    Egyéniben a 100 méteres mellúszásban lett harmadik, majd a 4x50 méteres férfi vegyesváltó tagjaként a dobogó középső fokára állhatott fel
  3. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  4. Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó
    2024-02-25 18:07:28
    Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban
  5. Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme
    2024-02-12 10:14:11
    A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban
  6. Atlétika: gödöllői egyéni csúcsok a nyíregyházi fedettpályás viadalon
    2024-01-21 17:57:27
    A MATE-Gödöllői EAC sprinterei közül Sulyán Alexa érte el a legjobb helyezést, harmadik lett 200 méteren
  7. Sportlövészet: öt gödöllői versenyző indulhat a győri Európa-bajnokságon
    2024-01-08 10:44:35
    Február utolsó hetében kezdődik a légfegyveres kontinensviadal, ahol az egyéni számokban két-két olimpiai kvóta szerezhető
  8. Téli feltöltődés itthon, a gödöllői kastélyban
    2023-11-25 09:10:45
    Január 2-ig minden csütörtöki és pénteki napon 15.30 órakor tárlatvezetést kínálnak az egyénileg érkező vendégeknek az időszaki kiállításban
  9. Sportlövészet: a 14. helyen végzett a világkupa-döntőben Mészáros Eszter
    2023-11-22 10:15:36
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 5,4 körrel maradt le a nyolcas döntőről
  10. Atlétika többpróba ob: egyéni csúcsot értek el a gödöllői lányok az újoncok versenyében
    2023-10-02 17:39:08
    Hollókői Szófia a 10. helyen végzett, míg Tokai Kitti a 30. pozíciót szerezte meg a kecskeméti viadalon, az U14 B kategóriában
  11. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  12. Négy gödöllői atlétalány indulhat a budapesti világbajnokságon
    2023-08-08 10:52:09
    Körmendy Katalin tanítványai közül hárman a 4x400 méteres, egy sprinter pedig egyéniben és a 4x100 méteres váltó tagjaként léphet rekortánra
  13. Atlétika: Mátó Sára bronzérmével az egyik legjobb gödöllői atléta lett az Egyetemi Világjátékok történetében
    2023-08-03 13:55:24
    A MATE-GEAC frissen igazolt versenyzője 400 méteres gátfutásban lett harmadik a kínai Csengtuban zajló világversenyen, méghozzá új egyéni rekorddal
  14. Egy hasznos szolgáltatás, a címkenyomtatás
    2023-07-15 08:44:10
    Óriási előny, hogy a kívánt felületek szinte bármilyen adattartalommal elláthatók, az egyéni igények függvényében
  15. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  16. Vívó Európa-bajnokság: az egyéni versengés 21. helyezettje lett Gémesi Csanád
    2023-06-17 15:40:08
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója a nyolcaddöntőbe jutásért lezajlott asszót veszítette el olasz riválisával szemben
  17. Arany- és ezüstérmet is nyert Juhász Zoltán a szervátültetettek világjátékán
    2023-05-05 18:27:00
    A vácszentlászlói bowlingos egyéniben a második helyen végzett, a párosok küzdelmében viszont a dobó legmagasabb fokára állhatott fel
  18. Nem tervez polgármester-jelöltet indítani a DK Gödöllőn, Gémesit támogatják
    2023-04-17 17:53:48
    Végvári Tamás, a politikai párt Pest vármegye 6. számú választókerületi elnöke úgy véli, hogy lehet befutójuk az egyéni körzetekben
  19. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői érem az ifikorú srácok gerelyhajításában
    2023-03-27 17:25:11
    Szabó Levente 57 és fél méterre juttatta el a szert, ami új egyéni csúcsot is jelentett Máté Alpár tanítványa számára
  20. Atlétika mezeifutó ob: gödöllői csapatarany a királyi kastély parkjában
    2023-03-19 17:38:36
    Egyéniben a legjobb helyezés a 4. volt a MATE_GEAC színeiben indultak közül, az U20-as fiúcsapat viszont a dobogó felső fokára állhatott fel
  21. Fedettpályás ifi- és junior ob: kétszámjegyű éremgyűjteményre tettek szert a gödöllői atléták
    2023-02-27 10:04:05
    Kriszt Sarolta mind a két hosszú sprinttávon egyéni csúccsal szerzett korosztályos bajnoki címet a BOK-csarnokban
  22. Vívó ob: egyéniben arany-, csapatban ezüstérmet nyert Gémesi Csanád
    2022-12-18 15:41:34
    Gödöllő olimpiai bronzérmes kardozója történelmi sikert jegyzett bravúros diadalával, amit hatalmas fordítással ért el
  23. Gödöllőnek nem jött össze a termálvíz-hasznosítás, „bezzeg” Veresegyházon igen
    2022-12-12 10:25:54
    Kovács Barnabás geofizikus, volt önkormányzati képviselő úgy véli: a személyes politikai és egyéni érdekek fontosabbak voltak mint a városlakók komfortja
  24. Sportlövészet: hatodik legjobbként zárta a világkupa-döntőt Mészáros Eszter
    2022-12-01 17:37:48
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 0,3 körrel maradt le az elődöntőről
  25. Atlétika: legyőzhetetlennek bizonyultak a fiatal gödöllői gyalogló lányok
    2022-10-30 18:23:32
    Gadanecz György tanítványai közül Vancsó Enikő egyéniben, illetve nővérével és Szentgáli-Varga Villővel csapatban is bajnoki aranyérmet nyert
  26. Kovács Barnabás: bizonyítottuk, az egyeztetés sokkal jobb Gödöllőnek, mint a „kézi irányítás”
    2022-10-20 17:47:50
    Húsz évvel ezelőtt másfél évig működött a kompromisszumot megkövetelő szavazati patthelyzet a helyi képviselőtestületben. Visszatekintés!
  27. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban
    2022-10-10 11:47:03
    Székesfehérváron az ügyességi csapatbajnokságon, Debrecenben pedig a többpróbázók egyéni küzdelmeiben születtek MATE-GEAC-os sikerek
  28. Hogyan válaszd ki a legjobb fekhelyet a kedvenced számára?
    2022-09-14 19:17:39
    A többféle színben és méretben kapható ágyak révén biztosan találhatók a kis „szőrös baba” egyéni alvási stílusához és alkatához illő lehetőségek
  29. Atlétika: a gödöllői Soos Levente egyéni csúcsot futott a Magyar Nagydíjsorozat pápai állomásán
    2022-09-06 18:49:58
    Szabó Diana az 5. pozíciót szerezte meg rúdugrásban, míg a sprinter lányok, Dobránszky Laura és Nádházy Evelin a 7. helyen végeztek
  30. Atlétika: a Honvéd Kupán sem maradtak érem nélkül a gödöllőiek