Találatok száma: 20

1. Atlétika: a gödöllői indulók közül a hölgyek vitték a prímet a Budapest Openen
    2023-05-29 10:48:56
    Május utolsó hétvégéjén a mátyásföldi Ikarus-pályán a MATE-GEAC versenyzői több számban is jeleskedtek
  2. Atlétika: minden színű éremből jutott a gödöllőieknek a Budapest Openen
    2022-06-06 10:15:42
    Június első hétvégéjén a mátyásföldi Ikarus-pályán a MATE-GEAC korosztályos tehetségei is jeleskedtek
  3. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  4. Atlétika Budapest Open: több számban született gödöllői siker a csonka versenyen
    2021-05-24 09:24:30
    A tartós esőzés miatt jó néhány vasárnapi futamot töröltek a Schulek Ágostonnak emléket állító mátyásföldi viadalon
  5. Élen jártak az éremszerzésben a gödöllői mezeifutó atlétapalánták
    2020-11-16 10:38:54
    November közepén a mátyásföldi repülőtéren adtak számot tudásukról az egyetemi klub U11-es és U13-as korú tehetségei
  6. A gödöllői atlétika arany-vasárnapja
    2020-09-07 10:07:14
    Nem csak a HÉV köti össze Mátyásföldet városunkkal, hanem a sport is. Hat év után lett ismét csapatbajnok az egyetemi szakosztály
  7. Csapatbajnoki ezüstöt ért a gödöllői atléták erőn felüli teljesítménye
    2019-09-09 08:35:37
    Nádházy Evelin 54 ponttal járult hozzá a mátyásföldi Ikarusszal alkotott formáció székesfehérvári sikeréhez
  8. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  9. Gödöllői atléták sikereiről is szólt a Budapest Open
    2019-06-10 10:32:05
    Tucatnyi ország kiválóságainak részvételével rendezték meg a Schulek Ágostonnak emléket állító viadalt a mátyásföldi Ikarus-pályán
  10. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  11. Atlétika: gödöllői érmek Mátyásföldről
    2018-08-19 17:09:19
    Főként dobó- és futószámokban jeleskedtek a GEAC fiataljai a Budapest nyílt ifjúsági és junior bajnokságon
  12. Atlétika: gond nélkül jutott a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői csikócsapat
    2018-05-14 10:35:41
    A GEAC idén is a mátyásföldi Ikarus BSE-vel alkotott közös formációt, amely 4. lett Keleten, és indulhat a szeptemberi fináléban
  13. Hazai éremeső a Gödöllő EAC gerelyhajító versenyén
    2018-04-23 07:45:53
    Mátyásföldön is remekül helytálltak a városunkat képviselő atlétapalánták a SPORT XXI elnevezésű viadalon
  14. Bajnoki érmes gödöllői leány staféták
    2017-09-17 10:25:22
    A mátyásföldi Ikarus pályán rendezték meg a legjobb hazai atlétikai váltók országos versengését. A GEAC fiataljai is ott voltak
  15. Gödöllői rúdugrók háziversenye a csapatbajnoki döntőn
    2017-09-11 10:09:32
    Negyedik helyükkel kitettek magukért a tinédzserkorú GEAC-atléták. A serdülők bronzérmesek lettek
  16. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n
  17. Gödöllői Liga-sikerek a pünkösdi Budapest Open Nemzetközi versenyen
    2017-06-05 11:24:42
    A GEAC atlétái ezúttal a mátyásföldi Ikarus-pályán igazolták jó formájukat. Egyéni csúcsok is születtek
  18. Felnőttek nélkül is remekeltek a gödöllői atléták a csapatbajnoki elődöntőben
    2017-05-15 10:21:46
    A GEAC a mátyásföldi Ikarus BSE-vel alkotott közös formációt, és a 3. helyet elcsípve jutott a szeptemberi fináléba
  19. Gödöllői atléták mozgalmas, éremhalmozással dúsított víkendje
    2016-05-25 11:05:45
    A csapatbajnoki elődöntő után a váltó országos bajnokságon és a Paulinyi-emlékversenyen is remekeltek a GEAC üdvöskéi
  20. Négy gödöllői atléta segíti a válogatottat a csapat Eb 2. ligájában
    2015-06-16 17:09:35
    A mátyásföldi Ikarus-pályán dőlt el, kik utazhatnak Bulgáriába. Ezúttal sem volt hiány GEAC-érmekben