Találatok száma: 57

Oldalak: 1 2
  1. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  2. Atlétika: Szeretet, szigor, következetesség Gödöllőn
    2024-03-16 11:25:46
    Terjedelmes írás jelent meg a sportági szövetség honlapján a MATE-GEAC büszkeségeinek eredményeiről és az idei tervekről
  3. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  4. Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme
    2024-02-12 10:14:11
    A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban
  5. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát
    2023-12-12 18:09:14
    Alig két év alatt OB 2-es csapata lett a MATE-GEAC-MSA-nak, amit a világklasszis és Gyuricza Csaba rektor maximalizmusa egyaránt elősegített
  6. A gödöllői központú MATE három hallgatója érdemelte ki az Év Egyetemi Sportolója díjat
    2023-12-03 11:00:33
    A negyedik díjazott egy, a MATE-GEAC színeiben versenyző atléta, Mátó Sára, aki Kovács Zoltán szakmai irányításával készül
  7. Atlétika mezeifutó liga: Ohn Kinga szállította a gödöllői érmet Szombathelyről
    2023-11-25 14:35:46
    A MATE-GEAC közelmúltban szerződtetett hosszútáv-futója a hölgyek 5 kilométeres távján állhatott fel a dobogó második fokára
  8. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői ezüstérem a nemesvámosi terepen
    2023-11-12 09:45:44
    A MATE-GEAC frissen szerződtetett hosszútáv-futója, Farkas-Ohn Kinga érte el a legjobb helyezést a versenysorozat 2. fordulójában
  9. A gödöllői atlétika idén kilépett a nemzetközi porondra, és nem is akárhogyan
    2023-11-07 17:49:13
    Dr. Kriszt Balázs ügyvezető elnök derűlátó a jövő évi terveket illetően, de babonából nem mondja ki, hogy lesz-e MATE-GEAC-os induló a párizsi olimpián
  10. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  11. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  12. Atlétika serdülő ob: három számban állt gödöllői tehetség a dobogó tetején
    2023-09-17 16:42:37
    A MATE-GEAC különítményének legeredményesebb tagja a dobóatléta Krakóczki Bence volt a pécsi megmérettetésen
  13. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  14. Atlétika: világbajnoki 35. lett 200 méteren a gödöllői sprinter, Sulyán Alexa
    2023-08-23 12:04:28
    A MATE-GEAC 18 éves tehetsége mindössze 35 századmásodperccel maradt el élete legjobbjától a rekkenő hőségben
  15. Sportlövő vb: értékes helyezések jutottak a bivalyerős mezőnyben a gödöllői Mészáros Eszternek
    2023-08-21 15:13:42
    A MATE-GEAC versenyzője nem jutott közel az olimpiai kvótaszerzéshez, de a világranglistán elfoglalt pozíciója ebből a szempontból kecsegtető
  16. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  17. Atlétika: Mátó Sára bronzérmével az egyik legjobb gödöllői atléta lett az Egyetemi Világjátékok történetében
    2023-08-03 13:55:24
    A MATE-GEAC frissen igazolt versenyzője 400 méteres gátfutásban lett harmadik a kínai Csengtuban zajló világversenyen, méghozzá új egyéni rekorddal
  18. Vízilabda: gödöllői csapat is indul a férfiak felnőtt OB 2-es bajnokságában
    2023-08-03 09:43:30
    Kiss Gergely arról tájékoztatott, hogy a MATE-GEAC-MSA formációja Petlyánszki Péter edzővel megkezdte a felkészülést a pontvadászatra
  19. Sportlövészet junior vb: csapatban lett aranyérmes Dénes András, a gödöllői egyetem hallgatója
    2023-07-21 10:05:15
    A MATE-GEAC 15 éves üdvöskéje, Ferik Csilla értékes helyezéseket szerzett a dél-koreai világversenyen
  20. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  21. Európa Játékok: értékes helyezések jutottak az összetett számokban a gödöllői sportlövő lányoknak
    2023-06-29 13:39:18
    A MATE-GEAC két üdvöskéje, Mészáros Eszter és Lovász Dorina nem voltak messze a csapatversenyben, hogy éremért csatázhassanak
  22. Atlétika: a gödöllői indulók közül a hölgyek vitték a prímet a Budapest Openen
    2023-05-29 10:48:56
    Május utolsó hétvégéjén a mátyásföldi Ikarus-pályán a MATE-GEAC versenyzői több számban is jeleskedtek
  23. Sportlövészet: így céloztak a gödöllői lányok a bakui világkupán
    2023-05-12 17:40:32
    A MATE-GEAC kötelékéből hárman is rajthoz állhattak az azeri fővárosban, a légpuskások rendkívül népes mezőnyében
  24. Atlétika fedettpályás ob: a sportág gödöllői üdvöskéje, Sulyán Alexa saját U20-as nemzeti csúcsát adta át a múltnak 200 méteren
    2023-02-19 17:52:54
    A MATE-GEAC különítménye öt érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a pazar egyesületi rekordot elért női 4x400 méteres váltó
  25. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  26. Atlétika: gödöllői sprinterlány indított útjára az országos csúcsot elért váltót
    2023-01-29 11:27:56
    A MATE-GEAC versenyzői több számban is remek eredményt értek el a nyíregyházi nyílt, nemzetközi fedettpályás viadalon
  27. Vidám, játékos edzéssel búcsúztak az óévtől a gödöllői atléták
    2022-12-22 10:12:39
    A MATE-GEAC versenyzői az utóbbi időszak legsikeresebb esztendejét tudták maguk mögött, élén a csapatbajnoki ezüstéremmel
  28. Sportlövő vb: a gödöllőiek közül Lovász Dorina jutott messzebb, 8. lett vegyes csapatban
    2022-10-25 08:55:45
    A MATE-GEAC másik versenyzője, a 20 éves Mészáros Eszter értékes pozíciókat szerzett a földkerekség legjobbjainak megmérettetésén
  29. Jövő tavasztól már a párizsi olimpiai kvótáért léphet pástra Gödöllő díszpolgára, Gémesi Csanád
    2022-10-13 15:13:23
    A MATE-GEAC kardozója főként csapatban esélyes arra, hogy eljusson a francia fővárosba és újabb ötkarikás éremmel gazdagodjon
  30. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban