Találatok száma: 285

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  1. Több mint 1.200 gólya kezdheti meg tanulmányait a MATE gödöllői campusán
    2024-07-25 16:28:52
    A felvételizők körében a legnépszerűbbek a rendkívüli ütemben fejlődő agrár- és élelmiszer-tudományi képzések voltak
  2. Pótfelvételi időszak a gödöllői ki- vagy lemaradóknak (is)
    2024-07-24 14:16:07
    Érdemes figyelni, hogy a helyi központú MATE milyen szako(ko)n hirdet meg továbbtanulási lehetőséget
  3. Szurkoljunk a gödöllőiekért (is) a párizsi olimpián!
    2024-07-23 18:13:56
    Lezárultak a nevezések és a csapatkijelölések. A MATE-GEAC műhelyeit végül egy sportlövő és egy kardvívó képviseli a francia fővárosban
  4. Atlétika: értékes helyezéseket szereztek a gödöllői legények az ifjúsági Európa-bajnokságon
    2024-07-20 20:07:21
    A MATE-GEAC tehetségei közül Szabó Levente gerelyhajító szerepelt a legjobban, az 5. pozícióban zárta a korosztályos kontinensviadalt
  5. Szentkirályi Tehetségprogram: a gödöllői atlétalány, Kriszt Sarolta is befutó lehet
    2024-07-13 15:27:38
    A MATE-GEAC tehetsége bekerült a top háromba, július 22-étől pedig várja a szavazatokat, hogy övé legyen a 2 milliós fődíj
  6. Világszínvonalú tudással bírnak a MATE növényvédelmi drónpilótái
    2024-07-11 18:08:04
    Július 11-én tizenhat fő vehette át oklevelét a gödöllői központú felsőoktatási intézmény rektorától, Gyuricza Csabától
  7. A középmezőnyben végzett a MATESzedd csapata az V. Tisza-tavi PET Kupán
    2024-07-09 10:27:20
    Június utolsó napjaiban zajlott le a folyószakasz megtisztítását célzó hulladékgyűjtés, amin gödöllői egyetem intézetének egysége is részt vett
  8. Úszás: háromszoros szenior Európa-bajnoki ezüstérmes a gödöllői Szabó Árpád
    2024-07-01 17:46:59
    50, 100 és 200 méteres mellúszásban lett második a helyi vízilabda-csapat tagja, a MATE-GEAC röplabda-szakosztályának vezetője
  9. Atlétika országos bajnokság: olimpiai formában nyert bajnoki címet a gödöllői Mátó Sára
    2024-06-30 20:00:41
    Kilenc versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a rekkenő hőségben
  10. Lezárult a gödöllői központú MATE tanéve
    2024-06-25 15:33:09
    A királyi kastély lovardájában rendezett eseményen elhangzott, hogy a jeles nap egyedülálló pillanat, történelmi mérföldkő az intézmény életében
  11. Így készülj a matekdolgozatra
    2024-06-24 11:31:09
    A számadás nem csak a jó jegyekről szól. Amikor beosztod az idődet vagy leülsz a példákkal, olyan készségeket szerzel, amik később is hasznodra válnak
  12. Vívás: megvan Gémesi Csanád harmadik Európa-bajnoki csapataranya!
    2024-06-23 19:14:17
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis kardozója Újvidék (2018) és Antalya (2022) után állhatott fel a dobogó felső fokára
  13. Röplabda: rendezte sorait a sportággal a gödöllői önkormányzat
    2024-06-20 13:38:51
    Minden korábbi, csarnoképítést segítő határozatát visszavonta a városvezetés, amely 10 millió forintos támogatást nyújtott a MATE-GEAC-nak
  14. Vívás: a 12. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a bázeli Európa-bajnokságon
    2024-06-19 17:35:23
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a francia Bolade Apithy állította meg a legjobb 616 között. Folytatás a csapatversenyen
  15. Mentőövet dobott a MATE-Gödöllői EAC a helyi röplabdasportnak
    2024-06-18 15:46:47
    A sportági szakszövetség felvette tagjai sorába az egyetemi klub szakosztályát, amely együttműködésre hívja a fiatalok szüleit
  16. Atlétika ifi ob: gödöllői „magánszám” lett a 400 méteres fiú gátfutás
    2024-06-17 08:40:36
    Kovács Zoltán három sprintere kibérelte a dobogót. Máté Alpár gerelyese, Szabó Levente, és Gadanecz György gyaloglólánya, Vancsó Noémi fölényesen nyert
  17. Atlétikai Eb: az elődöntő jelentette a végállomást a gödöllői lányok számára
    2024-06-11 08:48:39
    A MATE-GEAC fiatal versenyzői közül az egyéni csúcsot elért Mátó Sára 16., míg Sulyán Alexa a 22. lett a római kontinensviadalon
  18. Sportlövészet: a tokiói után a párizsi olimpián is ott lesz a gödöllői Mészáros Eszter!
    2024-06-10 10:47:57
    A MATE-GEAC klasszisa a 10 méteres számok egyéni és vegyes csapat versengésében tarthat célra az értékes helyezésekért
  19. Cselgáncs: Ivacs Máté bronzérmes a serdülő reménységek győri Európa-kupáján
    2024-06-03 11:46:02
    A Gödöllői Judo Klub 73 kilogrammos tehetségét csak egy szerb és bosnyák riválisa tudta megelőzni a rangos viadalon
  20. Vívó ob: Gödöllőre került a gyermekkorú lányok egyéni- és csapataranyérme
    2024-06-02 16:43:49
    A MATE-GEAC U13-as korosztályú kardozói közül Péterfi Júlia volt a legeredményesebb, aki mindkét bajnoki címből kivette a részét
  21. Sportlövészet, Európa-bajnokság: középmezőnyben végeztek a gödöllői juniorok
    2024-06-01 15:45:05
    A MATE-GEAC fiataljai közül Dénes András szerepelt a legjobban, 19. lett a fiúk 48 indulót számláló táborában
  22. Sportlövészet, Európa-bajnokság: ami Eszéken nem jött össze, Münchenben beteljesülhet
    2024-05-28 18:01:29
    A MATE-Gödöllői EAC hölgyei közül Mészáros Eszter a 22., míg Lovász Dorina a 31. helyen végzett az 50 méteres összetett versenyben
  23. Atlétika: Mátó Sára pazar futással teljesítette az Európa-bajnoki kiküldetési szintet
    2024-05-26 19:36:20
    A MATE-Gödöllői EAC 400 gátas futónője 55,49 másodperces idővel nyerte a budapesti bronz besorolású Magyar Nagydíjat
  24. Atlétika: Kriszt Saci egyéni csúccsal szerzett bronzérmet a többpróba országos bajnokságon
    2024-05-26 15:03:34
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője 234 pontot javított eddigi legjobbján és megerősítette vezető helyét az U20-as világranglistán
  25. Vívó ob: Gémesi Csanád újra a férfi kardvívás egyéni magyar bajnoka!
    2024-05-25 17:46:41
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa 2022-ben már felért a csúcsra. A döntőben Rabb Krisztián (Vasas) ellen nyert 15-12 arányban
  26. Akár Gödöllő környékén is felbukkanhatnak a barnamedvék
    2024-05-16 10:55:29
    Heltai Miklós, a MATE professzora úgy fogalmazott: egy ilyen nagyragadozóval nem lehet együtt élni, csak együtt létezni, és ennek alapja a kölcsönös félelem
  27. Sportlövészet: újabb fontos lépést tett az olimpiai indulásért Mészáros Eszter
    2024-05-07 10:46:25
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a bakui világkupán növelte ranglista-pontjainak számát, és egyre valószínűbb, hogy ott lehet Párizsban
  28. Idén is várja a jelentkezőket a MATE-Gödöllői EAC nyári sporttábora
    2024-04-24 14:47:10
    A résztvevő 7-14 éves gyerkőcök – az atlétika mellett – több sportággal (vívás, sportlövészet, úszás, triatlon) is megismerkedhetnek
  29. Tovább erősödött a gödöllői központú a MATE pozíciója az agrár-világrangsorban
    2024-04-24 10:27:45
    A QS nyilvánosságra hozta a 2024-es eredménylajstromot, ahol a 151-200. helyezettek között van a helyi felsőoktatási intézmény
  30. Tájékozódási futás: nemzetközi színtéren is helytálltak a gödöllőiek
    2024-04-23 15:23:04
    Balázs Eszter és Foris Máté képviselte a Kirchhofer SE színeit az idei, Vérteskozmán lezajlott Közép-Európai Ifjúsági Kupán