Kézilabda: meggyőző gödöllői fölény a tavaszi rajton

2022-02-20 19:35:52

NB II. Északi-csoport, 12. forduló:
Gödöllői KC – Pilisvörösvári KSK 37-23
(18-12)

Tavaly szeptemberben, a két csapat solymári összecsapásán Bartos Gábor alakulata 32-28 arányú győzelmet aratott. Ezt követően a mostani házigazdák kétszer tudtak nyerni, míg a sereghajtó vendégek egyszer hagyták el győztesen a játékteret.

Az idénynyitó találkozó első négy gólját a hazaiak szerezték, akik a folytatásban is jól sáfárkodtak a felhalmozott előnnyel, ezáltal megnyugtató különbséggel vonulhattak a szünetre.
A második játékrészben nem egészen nyolc percet kellett arra várni, hogy a gödöllőiek tíz góllal többet jegyezzenek, mint riválisuk. A folytatásban tovább nőtt a rés a két csapat között, ennek köszönhetően Bartos Gábor együttese magabiztos diadallal kezdte a tavaszi szezont.

A Gödöllői KC férficsapata 8 ponttal, 355-370-es gólkülönbséggel a 9. helyen áll az NB II. Északi-csoportjának tabelláján. Következik: Balassagyarmati Kábel SE – Gödöllői KC február 26., szombat 18 óra.

Ifjúságiak (III. osztály B-csoport): Gödöllői KC – Pilisvörösvár 35-25 (20-14)
A GKC ifjúsági csapata 22 ponttal, 430-267-es gólkülönbséggel 2. a csoport tabelláján.
Serdülők (II. osztály Keleti-csoport):
Gödöllői KC – VS Dunakeszi 44-27 (20-16)
A Mácsár Gyula irányításával készülő serdülők száz százalékos mutatóval, 24 ponttal, 442-269-es gólkülönbséggel az 1. helyen állnak.