Keresés

Keresendő szöveg:

Találatok száma: 11

1. Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok
    2023-10-09 10:38:51
    A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba
  2. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban
    2022-10-10 11:47:03
    Székesfehérváron az ügyességi csapatbajnokságon, Debrecenben pedig a többpróbázók egyéni küzdelmeiben születtek MATE-GEAC-os sikerek
  3. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  4. Nagy dobással és nagy ugrásokkal rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2018-05-06 17:19:49
    Megsüvegelendő Soos Levente 2 méteres teljesítménye és Canea Zoltán egyéni gerelyhajító csúcsa a fehérvári ÜCSB-n
  5. Gödöllői medáliahalmozás a serdülő és ifi ügyességi csapatbajnokságon
    2017-05-08 11:14:32
    Kiválóan szerepeltek a GEAC fiatal atlétái a Csehországban megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyén is
  6. Atlétika: dicséretes gödöllői éremhalmozás Fehérváron
    2016-05-09 08:27:46
    A GEAC 11 csapatából 9 nyert medáliát a serdülők és ifjúságiak ügyességi- és gátfutó csapatbajnokságán
  7. Éremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron
    2015-05-20 14:40:19
    Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban
  8. Idén Charlie koncertje után lesz hangos a tűzijátéktól Gödöllő belvárosa
    2014-09-08 09:51:30
    Szeptember második hétvégéjén rendezik meg a Belvárosi napok programjait a kastély és a Művészetek Háza közötti területen
  9. Ügyességi- és dobószámokban vitézkedtek a gödöllői atléták
    2014-07-14 10:27:44
    Öt arany-, két ezüst- és három bronzérem volt a GEAC-termés a serdülő- és újonc egyéni országos bajnokságon
  10. Három gödöllői arannyal indult az atlétikai versenyszezon
    2014-05-05 13:06:29
    Az ifik között a magasugró lányok és a gerelyhajító fiúk, a serdülőknél a fiú rúdugrók állhattak fel a dobogó tetejére
  11. Négy csapatbajnoki aranyat szállítottak
    2013-10-14 09:56:34
    Az ügyességi- és gátfutó versenyszámokban remekeltek a Gödöllői EAC atlétapalántái