Keresés

Keresendő szöveg:

Találatok száma: 128

Oldalak: 1 2 3 4 5
  1. Akrobatikus torna: két gödöllői egység jutott döntőbe a grazi Acro Cup viadalon
    2024-02-04 16:10:30
    A Budai, Lutz, Herbai hármas a 4., míg a Nanyista, Nyerges, Ábrahám trió az 5. helyen végzett a Grassalkovich SE színeiben
  2. Kézilabda: döcögős kezdés után fölényes lett a gödöllői legénység sikere
    2023-10-29 19:31:26
    Bartos Gábor társulata nehezen lendült játékba a sereghajtó miskolciak elleni ütközeten, a Hajós iskola tornacsarnokában
  3. Akrobatikus torna: dicsérhető a gödöllői vegyes páros helyállása az Európa-bajnokságon
    2023-10-17 10:19:24
    Október közepén Várnában rendezték meg a korcsoportos kontinensviadalt, amint Kőhler Csaba és Misnyovszki Mirtill képviselte városunkat
  4. A szomszédvár Veresegyház ellen nyitják az új bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2023-09-06 12:46:38
    Bartos Gábor férficsapata az új idényben az NB II. C jelű csoportjában rivalizál, a hazai meccsek vasárnaponként a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  5. Strandröplabda MEVZA-torna: nem kerültek éremközelbe a gödöllőiek az osztrák versenyen
    2023-07-22 17:47:53
    Az U16-os és U18-as korosztály számára megrendezett viadalon két 5. hely (is) jutott a GRC kötelékében tartozó fiatal párosoknak
  6. Strandröplabda MEVZA-torna: bronzérmes gödöllői lányok az U18-as korosztályban
    2023-07-07 20:43:53
    A Breuer Mirtill, Szabó Anna alkotta kettős az elődöntőig hibátlanul menetelt, majd izraeli riválisát legyőzve állhatott fel a dobogó alsó fokára
  7. Nemzetközi szinten is helytálltak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2023-06-12 12:00:06
    Június második hétvégéjén rangos lengyelországi viadalon indultak a Grassalkovich SE tehetségei
  8. Éremben bővelkedő országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2023-06-04 10:50:56
    Június 3-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  9. Vízilabda: nemzetközi tornát nyert a gödöllői gyerekcsapat!
    2023-04-25 10:12:05
    A szakosztály történetének első külhoni sikerét Révkomáromban veretlenül érte el a 2010-es születésű fiúkból álló együttes
  10. Minden színű éremből jutott a házigazda gödöllői akrobatikus tornászoknak
    2023-04-24 10:04:45
    Huszadik alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa verseny, aminek helyszíne a Damjanich iskola tornacsarnoka volt
  11. Így emlékezik vissza a Gödöllőn élő Csáky Zoltán a Duna Televíziónál töltött éveire
    2023-04-15 13:59:17
    Harminc esztendővel ezelőtt alapították a csatornát, a kezdeteket személyes élte át a 78 esztendős műsorvezető-újságíró is
  12. Torna a hormonális egészségért: ismerd meg a női Aviva tornát!
    2023-03-18 09:14:06
    A cikkből az is kiderül, hol lehet bővebben utánajárni a módszer lényegének és jótékony hatásainak
  13. Milyen előnyei vannak az online rádióhallgatásnak?
    2022-12-12 11:16:45
    Mások mellett a távolság sem lényeges, ugyanis az internet segítségével, bárhol is vagy a világban, tudod hallgatni a kedvenc csatornádat
  14. Gyulai lokálpatrióta, aki időnként „visszanéz” Gödöllőre
    2022-11-24 17:36:55
    Interjú Durkó Károllyal, a KöröspArt Galéria tulajdonosával, a helyi egyetem egykori hallgatójával
  15. Több mint 9 milliárd forintos forrás segíti, hogy megújulhasson a MATE gödöllői Szent István Campusa
    2022-10-24 16:15:14
    Az energiahatékonysági fejlesztések révén elérhető, hogy a szén-dioxid kibocsátás mértéke éves szinten közel 2.700 tonnával csökkenjen
  16. A „fináncok” ellen nyitják az új bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2022-09-07 10:13:22
    Bartos Gábor férficsapata továbbra is az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a hazai meccsek vasárnaponként a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  17. Strandröplabda: dobogóra állhatott Gyenesdiáson a gödöllői Vecsey, Juraszik kettős
    2022-07-24 12:54:40
    Bútor Anna és Kristóf Dóra révén szépen csillogó ezüstéremnek örülhetett Karádi Zoltán szakosztálya a hartbergi MEVZA-torna után
  18. Tornáztasd az elméd történelmi kérdésekkel!
    2022-04-19 13:16:42
    Annak ellenére, hogy könyvek olvasgatására nem mindenkinek marad ideje, egy-egy kvízjátékra akár az ebédszünetben is időt szakíthatunk
  19. Így segíthet a rendszeres gyógytorna
    2022-04-08 17:36:28
    A gyakorlatok végzése nem csak helyrehozhatja a helytelen életmódból fakadó mozgásszervi problémákat, de hatékonyan meg is előzheti azokat
  20. Gödöllői légtornásszal emelkedett a magasba Szandi
    2022-03-28 10:37:34
    A népszerű énekesnő Szlavkovszki Zsolttal mutatott be közös produkciót I. Budapest Légtorna Fesztivál Gálaműsorán
  21. Kézilabda: igazolta a papírformát, nyert a Rév fiataljai ellen a gödöllői csapat
    2021-10-17 19:25:53
    Csupán a találkozó elején döcögött Bartos Gábor együttesének gépezete, később helyreállt a világ rendje a Hajós iskola tornacsarnokában
  22. Solymáron nyitják az új bajnoki idényt a gödöllői kézilabdázók
    2021-09-16 11:21:32
    Bartos Gábor férficsapata továbbra is az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a hazai meccsek a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  23. Strandröplabda: fél gödöllői bronz az U18-as MEVZA-tornán
    2021-08-23 12:06:57
    Szabó Anna a kispesti Réthelyi Orsolyával végzett a harmadik helyen az ünnepi hétvégén lezajlott nemzetközi versenyen
  24. Levegőbe repített a csatornafedél egy autót Gödöllőn
    2021-07-26 10:29:45
    A sajnálatos esemény a július közepi felhőszakadás idején történt a város egyik utcájában. Egy arra közlekedő rögzítette az esetet
  25. Nyolc érmet nyertek házigazdaként a gödöllői akrobatikus tornászok
    2021-05-23 11:01:13
    Immár 18. alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa versenyt a máriabesnyői általános iskola tornatermében
  26. Röplabda: szettveszteség nélkül verték az alapszakasz-győztest a gödöllői lányok
    2021-03-21 20:36:23
    Az első minitorna után Szalay Attila együttese vezeti a rájátszás tabelláját. Folytatás két hét múlva a TFSE otthonában
  27. Röplabda: győzelemmel zárta az alapszakaszt a gödöllői csapat
    2021-03-06 19:06:03
    Tornarendszerben folytatja a helyi hatos az NB I. Ligát rájátszásban, a megmérettetés-sorozat győztese feljut az Extraligába
  28. Csaknem 300 millió forintos a gödöllői uszoda szennyvíz-csatorna érdekeltségi hozzájárulása