2024-04-23 15:50:13
    A robbanóeszközt a tűzszerészek megvizsgálták, majd a Magyar Honvédség központi gyűjtőhelyére szállították
  2. Sportlövészet, olimpiai kvalifikáció: kevésen múlt Mészáros Eszter kvótaszerzése Rióban
    2024-04-16 17:01:42
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a női légpuskások 10 méteres számában közel állt az indulási jog megszerzéséhez, de norvég riválisa jobb volt nála
  3. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  4. Érdemes művész lett a gödöllői kötődésű táncos, Moussa Ahmed
    2024-03-14 15:54:41
    A Fricska táncegyüttes korábbi tagja és az Urban Verbunk művészeti irányzat alapítója a Pesti Vigadóban vette át az elismerő címet
  5. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  6. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  7. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  8. A gödöllői központú egyetem is együttműködő partnere lett a MOB-nak
    2023-11-30 14:26:01
    A MATE campusain tanulók szintén haszonélvezői lehetnek az olimpiai bizottság által indított kettőskarrier-programnak
  9. Mikulás napi ajándék-túrára várja az érdeklődőket a gödöllői Margita TSE
    2023-11-29 11:15:51
    A december 3-i, vasárnapi esemény rajtja a máriabesnyői bazilika székelykapujánál lesz, cél a babati Pap Miska-kút
  10. Sportlövészet: a 14. helyen végzett a világkupa-döntőben Mészáros Eszter
    2023-11-22 10:15:36
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 5,4 körrel maradt le a nyolcas döntőről
  11. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  12. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  13. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  14. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-ezüstérmes Pekler Zalánnal!
    2023-09-15 18:29:50
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője és komáromi társa remekeltek a Rio de Janeiróban zajló megmérettetésen
  15. Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: gödöllőiek az ezüstérmes légpuska-csapatban
    2023-07-29 09:30:11
    Dénes Eszter és Lovász Dorina révén szépen csillogó medáliával gazdagodtak a MATE kötelékébe tartozó versenyzők
  16. Gödöllői sportolók, akik jó eséllyel utazhatnak a párizsi olimpiára
    2023-07-26 09:02:40
    Ha semmi váratlan nem jön közben, egy év múlva, július 26-án fellobban a láng a francia főváros Stade de France stadionjában
  17. Európa Játékok: egy hellyel maradt el a dobogótól a Mészáros Esztert is soraiban tudó női légpuska-csapat
    2023-06-24 18:09:05
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője mellett Dénes Eszter és Bajos Gitta alkotta a magyar triót, amely a kisdöntőben a házigazda lengyelektől szenvedett vereséget
  18. Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!
    2023-06-22 16:06:53
    A MATE-Gödöllői EAC sportlövője a légpuska 10 méteres versenyszám vegyes csapatversenyében állhatott fel a dobogó felső fokára
  19. Sportlövészet: így céloztak a gödöllői lányok a bakui világkupán
    2023-05-12 17:40:32
    A MATE-GEAC kötelékéből hárman is rajthoz állhattak az azeri fővárosban, a légpuskások rendkívül népes mezőnyében
  20. Sportlövészet: világkupa-ezüstérmes lett Mészáros Eszter Limában
    2023-04-15 22:31:08
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője közel állt ahhoz, hogy a legfényesebb medállal zárja a rangos viadalt
  21. Kik tanítják a gödöllői elsősöket ősztől?
    2023-04-13 17:49:55
    Értesülésünk szerint jelenleg jócskán akad gond a pedagógus-párok összeállításával néhány helyi alapfokú tanodában
  22. Villanyoszlopnak csapódott egy autó a Hunyadin
    2023-03-31 12:40:50
    A helyszínre riasztott gödöllői tűzoltóknak jócskán akadt teendőjük a közlekedési baleset következményeinek felszámolásánál
  23. Március 15.: mit üzent a gödöllői polgármester az épülő városháza szomszédságában?
    2023-03-15 11:50:35
    A település első embere ünnepi beszédében beismerte, hogy nemzeti liberálisnak vallja magát, aki tud azonosulni Petőfivel
  24. Jócskán növelte népszerűségét a jelentkezők körében a gödöllői központú egyetem
    2023-03-08 18:20:27
    Csaknem 8.400 fő jelölte meg a MATE-t, az aspirálók több mint fele az első helyre tette az agrárképzés hazai fellegvárát
  25. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes lett Jakartában!
    2023-01-28 12:32:06
    A MATE-Gödöllői EAC olimpikonja a légpuskások 10 méteres számában állhatott fel a dobogó felső fokára
  26. Vívó ob: egyéniben arany-, csapatban ezüstérmet nyert Gémesi Csanád
    2022-12-18 15:41:34
    Gödöllő olimpiai bronzérmes kardozója történelmi sikert jegyzett bravúros diadalával, amit hatalmas fordítással ért el
  27. Sportlövészet: hatodik legjobbként zárta a világkupa-döntőt Mészáros Eszter
    2022-12-01 17:37:48
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 0,3 körrel maradt le az elődöntőről