Találatok száma: 77

Oldalak: 1 2 3
  1. Tájékozódási futás: nemzetközi színtéren is helytálltak a gödöllőiek
    2024-04-23 15:23:04
    Balázs Eszter és Foris Máté képviselte a Kirchhofer SE színeit az idei, Vérteskozmán lezajlott Közép-Európai Ifjúsági Kupán
  2. Tájékozódási futás: több számban is dobogóra állhattak a gödöllőiek az országos bajnokságokon
    2023-10-31 17:50:39
    A Kirchhofer SE tehetségei közül Kiss Kamilla szerepelt a legjobban, több számban is ezüstérmet szerzett
  3. Tájékozódási futás: Kiss Kamilla országos bajnoki címet szerzett az U20-as korosztályban
    2023-09-27 09:48:16
    Pécs volt a házigazdája a rövidtávú megmérettetésnek szeptember közepén. Jól szerepeltek a Gödöllői Kirchhofer SE versenyzői
  4. Atlétikai világbajnokság: 43 éves országos csúcs megdöntésében vállalt szerepet a gödöllői sprinter, Nádházy Evelin
    2023-08-26 20:54:50
    A 4x400 méteres női síkfutás új magyar rekordja 3:27,79 perc, ami hét századmásodperccel múlja felül a moszkvai olimpián elért csúcsot
  5. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  6. Atlétika: Mátó Sára bronzérmével az egyik legjobb gödöllői atléta lett az Egyetemi Világjátékok történetében
    2023-08-03 13:55:24
    A MATE-GEAC frissen igazolt versenyzője 400 méteres gátfutásban lett harmadik a kínai Csengtuban zajló világversenyen, méghozzá új egyéni rekorddal
  7. Atlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserek
    2023-07-18 19:10:26
    Kriszt Sarolta távolugrásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 13. Gyulai István Memorialon
  8. Atlétika U23-as Európa-bajnokság: nemzetközi porondon edződtek a gödöllői indulók
    2023-07-15 18:28:02
    Guth Mátyás 13. lett magasugrásban, Simon Virág 19. 400 méteren, míg Dobránszky Laura 32. 400 méteres gátfutásban
  9. Atlétika U23 és U18 ob: gödöllői különszám lett a lányok 400 méteres síkfutása
    2023-06-26 16:23:32
    Dobránszky Laura az idősebbeknél, Kriszt Sarolta a fiatalabbaknál nyert aranyérmet az egykörös versengésben
  10. Tájékozódási futás: országos váltóbajnoki címet szerzett a gödöllői U20-as női staféta
    2023-06-15 18:11:08
    Kiss Kamilla bekerült a nemzeti válogatottba, és utazhat a sportág július elején esedékes junior világbajnokságára
  11. Atlétika: csúcsra járatták futásukat a gödöllői lányok
    2023-06-01 10:37:02
    Körmendy Katalin tanítványainak remek utánpótlás-eredményei május utolsó napján, a Győrben zajló országos diákolimpián születtek
  12. Tájékozódási futás: gödöllői sikerek a diákolimpián
    2023-05-25 08:40:21
    A Kirchhofer SE színeiben versenyzők közül Kiss Kamilla volt a legeredményesebb, egy arany- és egy ezüstérmet szerzett a szegedi és ópusztaszeri versenyen
  13. Tájékozódási futás: három gödöllői trió nyert érmet az országos csapatbajnokságon
    2023-03-30 11:27:52
    Március utolsó szombatján a Magas-Bakonyban található Nagybányán remekeltek a Kirchhofer SE fiatal versenyzői
  14. Tájékozódási futás: három gödöllői érem a Vértesben
    2023-03-21 10:28:22
    A Kirchhofer SE fiatal versenyzői közül Kiss Kamilla első lett kategóriájában, míg Nagy Norbert és Várszegi Zsombor második helyen értek célba
  15. Atlétika: Kriszt Saci az ötpróba és a 60 méteres gátfutás új országos ifjúsági csúcstartója!
    2023-02-12 17:59:12
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője 4228 pontos teljesítményével a világ hatodik legjobb eredményét produkálta a BOK-csarnokban
  16. Megjelent a gödöllői zenészlegenda, Neumann Nándor lemeze
    2022-12-16 18:52:32
    A sokak által Nándi bácsiként ismert és tisztelt muzsikus öt évtizedes pályafutása legkedvesebb dalaiból készített válogatást
  17. Tájékozódási futás: gödöllői éremhalmozás az országos bajnokságon
    2022-11-11 17:43:27
    A városunkban működő Kirchhofer SE fiatal versenyzői minden eddiginél sikeresebben szerepeltek a rangos hazai megmérettetésen
  18. Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények
    2022-08-06 02:13:38
    Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban
  19. Atlétika EYOF: Kriszt Sarolta negyedik lett 200 méteren
    2022-07-28 19:24:01
    A besztercebányai megmérettetés másik gödöllői résztvevője, Fodor Péter a 12. helyen végzett a 400 méteres síkfutásban
  20. Törtek az autók az M3-ason, Gödöllő közelében
    2022-03-08 14:07:24
    Összesen öt személygépkocsi volt érintett a ráfutásos balesetben. A járművekben kilencen utaztak
  21. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  22. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  23. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  24. Tizenöt éve hunyt el dr. Mélykúti Csaba
    2021-02-03 19:25:42
    Gazdag szakmai és közösségi pályafutása alatt több területen is öregbítette Gödöllő hírnevét a kastélybarát egyesület alapító-elnöke
  25. Idei legjobbját futotta Nádházy Evelin Bécsben
    2021-01-30 18:18:27
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban 54,16 másodperce idővel ért célba, és lett 10. a rangos mezőnyben
  26. Vasárnapra időzítették a bajnoki érmeket a gödöllői ifiatléták
    2020-08-24 08:24:51
    Soos Levente 400 méteres gátfutásban, Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott új egyéni csúccsal
  27. Dinamikus gyakorlatok futás előtti bemelegítéshez
    2020-07-16 11:12:26
    A minden testrészre kiterjedő átmozgatás nem csak a sérülések megelőzése miatt fontos, hanem a teljesítményed szempontjából is
  28. A világot jelentő deszkák után Gödöllőre fókuszálna Lukács László operaénekes
    2020-03-18 10:14:20
    A műfaj számos, nagyszabású művének vezető bariton-szerepében hódította meg a közönséget a szülővárosába visszatért művész
  29. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  30. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett