Kézilabda: utolsó másodpercekben szerzett góllal maradt a gödöllőieknél a két bajnoki pont

2024-04-14 18:06:55

NB II. Észak-Kelet csoport, felsőházi rájátszás (1-8. helyek), 3. forduló:
Gödöllői KC –
Hajdúnánási Kézilabda NKft. 35-34 (17-12)

Az előző fordulóban a hajdúböszörményiek ellen elért siker (34-29) jó alapot biztosított ahhoz, hogy Bartos Gábor együttese megszerezze második győzelmét a rájátszásban, amivel – három ponttal elszakadva jelenlegi riválisától – megerősíti pozícióját a tabellán.

Az első félidő játékának képe alapján úgy tűnt, hogy városunk formációja könnyedén teljesíti célját, és magabiztos győzelmet arat riválisa felett. A szünetre kicsikart gödöllői előny azonban a második játékrészben folyamatosan olvadni kezdett, és a 45. percben, 24-nél a hajdúnánásiak utolérték a Bartos-csapatot.
Ezt követően gyakorlatilag új meccs kezdődött, aminek során a GKC vezetett többször, de hat másodperccel a találkozó vége előtt Pauló Márk – mondhatni, időn túli – gólja nagyon kellett ahhoz, hogy mind a két bajnoki pont Gödöllőn maradjon.

A Gödöllői KC férficsapata 6 ponttal, 244-291-es gólkülönbséggel a tabella 6. helyén áll az NB II. Észak-Kelet csoportjának felsőházi rájátszásában.
Következik: Nyírbátor KC – Gödöllői KC április 20., szombat 17 óra.