2018-12-09 16:46:58

NB II. Északi-csoport, 11. forduló:
Gödöllői KC – Móri KSC 32-20
(17-7)

Az erőviszonyokat tekintve, ideális riválissal zárta a bajnoki idény őszi szezonját Bartos Gábor legénysége. A vendég móriak eddig ugyanis mindössze két döntetlent játszottak a pontvadászat során, ezáltal sereghajtóként érkeztek Gödöllőre.

Igencsak döcögősen indult a találkozó, miután mindkét fél erősen hadilábon állt a gólszerzéssel. Öt-öt támadást követően csupán 1-1 állt az eredményjelzőn, ami csak részben volt köszönhető a kapusok jó teljesítményének. A hazai gárda a 8. perc végén vette át a vezetést (3-2), hogy cerberusa, a fiatal Kármán Péter bravúrjaival, valamint gyors indításokból a félidőre tízgólosra hizlalja előnyét.
A játék képe a térfélcsere után sem változott számottevően, így a sárga mezes gödöllői kézilabdázók magabiztos győzelemmel búcsúztatták a 2018-as esztendőt. A Gödöllői KC csapata 12 ponttal, 311-290-es gólkülönbséggel a 7. helyen áll a csoport tabelláján.

Ifjúságiak:
Gödöllői KC – Móri KSC 51-22 (23-11)
A gödöllői ifisták 4 ponttal, 142-184-es gólkülönbséggel a 10. helyen zárták a bajnokság őszi szezonját, úgy, hogy a versenykiírásban az elmúlt bajnoki évadhoz képest történt változás figyelmen kívül hagyása miatt öt győzelemért járó 10 pontot elvettek tőlük.

Serdülők:
VS Dunakeszi II. – Gödöllői KC 25-29 (12-9)
A gödöllői serdülők pontveszteség nélkül, plusz 248-as gólkülönbséggel vezetik a csoport tabelláját.