Bravúros gödöllői futsal-diadal az éllovas otthonában

2015-11-02 21:26:10

Rangadóra készült Baranyai Pál együttese, amely az eddig hibátlan mutatóval rendelkező Kincsem Lovaspark SE vendégszeretetét élvezte Tápiószentmártonban. Az ütközet komoly téttel bírt, hiszen az előző forduló(k)ban némiképp váratlanul pontokat hullajtó MAG-LOG-nak egy újabb fiaskó nem jött volna jól a végelszámolásnál. Ennek tudatában villámrajtot vettek a gödöllőiek, akik az első játékrészben három góllal elléptek riválisuktól. A hatalmas küzdelemben kicsikart „résre” a második félidőben is ügyeltek a vizitálók, így bravúros győzelmet arattak a listavezető otthonában.

NB II., Keleti-csoport, 8. forduló:
Kincsem Lovaspark SE – MAG-LOG Team CFT Gödöllő 7-8
(1-4)
Gödöllői góllövők: Magyar Zsolt (3), Nagy Roland, Baranyai Pál (2-2), Hevesi Milán.
Hét mérkőzés alapján a MAG-LOG Gödöllő csapata 15 ponttal, 47-26-os gólkülönbséggel az 5. a csoport tabelláján.

Az egyetemi formációnak tekinthető Főnix ISE azt a nyíregyházi csapatot látta vendégül, mely eddig két meccsel kevesebbet játszott csoportbeli riválisainál. Az újonc gödöllőiek az elmúlt hét forduló során csak az üllőiek ellen tudtak nyerni, így alsóházi társulatként várhatták az összecsapást, amin nem ők számítottak esélyesnek. Ennek ellenére az összecsapás első percében még a hazaiak vezettek 1-0-ra, azonban ezt követően kiütközött a látogatók nagyobb tudása, akik a hat gólig jutott Kovács Erik vezérletével fölényesen nyertek.

Főnix ISE – Alukonstrukt Ezüstcsikó KHE 3-12 (2-6)
Gödöllői gólszerzők: Bogdán Erik (2), Szemes Sándor.
A Főnix ISE együttese 3 ponttal, 17-89-es gólkülönbséggel a 13. helyet foglalja el a csoport táblázatán.