2014-09-22 22:02:16

NB II. Keleti-csoport, 2. forduló:
REAC Sportiskola SE – MAG-LOG Team CFT Gödöllő 5-1
(1-1)

A hazaiak idegenbeli győzelemmel (8-2) kezdték a bajnoki szezont, míg Baranyai Pál együttese vendéglátóként vereséget szenvedett a MVFC II-től az első fordulóban. Feliratkoznak-e ponttal a vizitálók a tabellára? Erről is döntött a két csapat csömöri rivalizálása.

Mivel mindkét oldalon maradtak ki helyzetek az első félidőben, a mutatott játék és a viszonylag gyors gólváltás alapján nem igazán volt kódolható, hogy a térfélcserét követően csak a vendéglátók találnak be a kapuba. Sajnos, így történt, ezáltal gödöllői részről Molnár Márton 20. percben elért találatából végül becsületgól lett.
Javítási lehetőség szeptember 26-án, pénteken 19.30 órától az egyetemi sportcsarnokban, a Csenger ellen.

A gödöllői futsalosok 0 ponttal, 5-11-es gólkülönbséggel a 11. helyen állnak a csoport tabelláján.