Gólzáporos meccset nyert a GSK II. Galgamácsán

2014-09-14 18:33:57

Pest megyei II. osztályú bajnokság, Északi-csoport, 5. forduló:
Gödöllői EAC – Erdőkertesi SE 1-1
(0-1)

Sztriskó István társulata a hét közepén lejátszotta elmaradt Pest megyei Kupa találkozóját, amin – Busai Bence duplája ellenére – 3-2 arányban elvérzett a Kisnémedi otthonában. Aktuális bajnokiján sem kezdett jól az egyetemi alakulat, amely a 27. percben hátrányba került. A sok elpuskázott hazai lehetőség után végül Czuczor Attila szerencsével járt a 64. percben, így sikerült a pontmentés.

Két mérkőzés alapján Gödöllői EAC együttese 1 ponttal, 1-2-es gólkülönbséggel a 13. helyen áll a csoport tabelláján.

Pest megyei III. osztályú bajnokság, Közép-csoport 5. forduló:
Galgamácsa ÉESK – Gödöllői SK II. 4-7
(2-4)

A hazaiak számára ebben a bajnoki idényben még nem termett babér. Olyannyira nem, hogy pont nélkül várták az utóbbi három fordulóban győztes Gödöllő kettőt. Ponttal feliratkozni ezúttal sem tudtak a tabellára a galgamácsaiak, akik gólzáporos meccsen maradtak alul a minden tekintetben jobb gödöllőiekkel szemben.
Kerecsényi Norbert csapata 20 perc elteltével 3-0-ra vezetett, és ezt a különbséget gond nélkül őrizte meg a lefújásig. A GSK II. találatain – egy öngól mellett – Pakuts Barnabás és Szabó László (2-2), Kerecsényi Norbert, valamint Pintér Krisztián osztoztak.

A Gödöllői SK II. csapata 12 ponttal, 21-10-es gólkülönbséggel a tabella 1. helyét foglalja el.