Dobogón telel a Legéndi-csapat

2012-11-18 18:17:09

Pest megyei III. osztályú bajnokság, Nyugati-csoport, 13. forduló:

Pilisszentlászló SE – Gödöllői SK II. 0-1 (0-0)

Hosszú ideig kellett várni a valódi izgalmakra az utolsó őszi fordulóban lejátszott összecsapáson. Ács Gábor találata a 82. percben döntötte el a három bajnoki pont sorsát. Igaz, mintegy öt perccel ezt követően egyenlíthettek volna a hazaiak, ám büntetőjüket a gödöllői hálóőr, Garai Szabolcs bravúrral hárította.

A Gödöllői SK II. együttese 8 győzelemmel, 1 döntetlennel és 3 vereséggel, 25 ponttal, 27-21-es gólkülönbséggel a táblázat 3. helyén zárta 2012/2013-as bajnoki évad őszi idényét.
Legéndi György együttesének legeredményesebb játékosa Szeles Dávid volt a szezon folyamán, aki 6 gólt szerzett. A további gödöllői találatokon Paragi Péter, Tury Viktor, Heilmann Attila (3-3-3), Pakuts Barnabás, Ács Gábor (2-2), valamint Várszegi Gábor, Urbán Viktor, Ács Zoltán, Pintér Krisztián és Szabó László osztoztak.